Apple vydává nový firmware Beta pro AirPods, Pro, Max; Zde je návod, jak jej nainstalovat

October 3, 2022 0 By gaaxo

Apple vydal nové beta verze softwaru, který napájí své AirPods, AirPods Pro a AirPods Max sluchátka. Nová verze Beta nese číslo 5B5040C a je nyní k dispozici ke stažení.

Apple začal umožňovat vývojářům nainstalovat software zpět v červnu, ale budou potřebovat iPhone iOS 16, Mac s MacOS Ventura a Xcode 14 v nákupu.

Chcete -li získat firmware beta a nainstalovat jej, musíte o tom jít.

Krok 1: Musíme do vašeho iPhone nainstalovat profil AirPods Pro Beta. Chcete -li to provést, přihlaste se do svého programu Apple Developer na váš iPhone, přejděte ke stažení> Mnohem více stahování a vyberte AirPods / Pro / Max Beta> Zobrazit podrobnosti a jednoduše nainstalovat profil. Pokud vás váš iPhone vyzve k vyskakovacímu upozornění, stiskněte. IPhone bude také vyžadovat, abyste zadali svůj přístupový kód, aby byla instalace povolena.

Krok 2: Nyní, na vašem Mac, spusťte Xcode a přejděte na Nastavení> Vývojář, následuje směřování do předběžného vydání beta firmwaru v sekci AirPods / Pro / MAX. Jednoduše otočte přepínač na polohu ON a všichni jste nastaveni tak, aby pro vaše AirPods obdrželi nový beta firmware.

Následující aktualizace budou také následovat, kdykoli budou vydány, automaticky.

V současné době není známo, co je v této konkrétní aktualizaci nového, ale neočekáváme, že to bude něco zvlášť vzrušujícího. Tyto beta mají tendenci zahrnovat spíše opravy chyb a vylepšení výkonu než další funkce, takže se příliš nenechávají.

Nakonec se tato beta bude samozřejmě odeslat ke všem a mohlo by se to stát spolu s vydáním iOS 16.1. Tuto konkrétní aktualizaci již hodnotí vývojáři i ty, kteří jsou ve veřejném beta programu. Očekávali bychom, že tato aktualizace bude zpřístupněna po celém světě během několika příštích týdnů.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejné spuštění blížící se

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.