Apple Tablet může vypadat jako úplně první generace iPhone

April 26, 2023 0 By gaaxo

příští středu, Apple ve své Mega události zvedne záclony a uvolní svůj extrémně očekávaný gadget dabovaný jako Itablet/iPad nebo islate. Podle zdrojů v Apple Insider bude gadget sportovat tento známý vzhled a také pocit původního iPhone, který byl propuštěn v roce 2007. Rovněž bude mít spoustu podobností zírajících z průmyslového stylu až po tlačítko sluchátka jako stejně jako další komponenty připojení.

Pro ilustraci, jak může vypadat konečný produkt, se vynořilo maket, což je prohlášeno za nápadně blízko k pravému, s výjimkou slavného tlačítka domu iPhone, které překvapivě chybí.

Obrázek pomocí fotoboer.nl na Flickr

Navíc se uvádí, že je úměrně tenčí než původní iPhone a bude sportovat přesně stejná tlačítka, jak je objeveno na sluchátku, jako je tlačítko domu ve středu a objem přepíná po stranách. Podobně je uvedeno, že tablet také zahrnuje připojení/out jako na současném iPhone 3GS, včetně 3,5 mm stereofonního konektoru pro sluchátka, vestavěného reproduktorového grilu, mikrofonu, GPS, 3G připojení a 30pinového doku konektor.

Očekává se, že Apple odhalí uvedené zařízení spolu s iPhone OS 4.0 na speciální akci, která se bude konat v 10:00 PST 27. ledna v Centru uměleckého kina Yerba Buena v San Franciscu. [přes Gizmodo]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Povrchy videa Apple Tablet Idea

Apple Tablet je iPhone na steroidech

Funkce iPhone OS 4.0 Potvrzené, přináší obnovené uživatelské rozhraní a multitasking

Apple Tablet zamířil do Verizonu v nás; bude zahrnovat dokovací stanici pro klávesnici/myš

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Apple Computer, Inc.