Apple udělený pobyt na pobyt za zveřejnění „Samsung nekopíroval nárok na iPad“ na svých webových stránkách

August 23, 2023 0 By gaaxo

, pokud jde o blížící se soudní případy, které se soustředí na několik údajných porušení patentu na technologii, nejsem si jistý, že hybnost ve skutečnosti odpovídá za cokoli, ale ale za něče Pokud existuje nepatrná šance, že Fortune upřednostňuje ty, kteří jsou v současné době nahoře, pak by Apple měl mířit do příštího měsíce, aby se cítil docela sebevědomý ohledně jejich šancí. Poté, co opustil některé místní soudní domy ve Spojených státech s prozatímním zákazem prodeje některých zařízení Samsung, Apple se zabýval relativně malou ránou ve Velké Británii, když jim bylo řečeno, aby veřejně stáhli jakékoli tvrzení, že Samsung zkopíroval design iPadu.

Rozhodnutí, které se učinilo začátkem tohoto měsíce ve Velké Británii, v podstatě znamenalo, že Apple bude muset aktualizovat své britské webové stránky, aby obsahoval sekci, která zákazníkům uvědomila, že korejská elektronická společnost ve skutečnosti nekopírovala design rekordního iPadu ve produkcích jejich vlastních produktů. Stejně jako požadavek na aktualizaci webových stránek, rozhodnutí šlo o krok dále tím, že trvala na tom, že společnost musela také koupit prostor v místních novinách, aby předal zprávu.

Jak je tomu vždy u tohoto druhu rozhodnutí, právní tým Apple se rozhodl, že se s tímto rozhodnutím nevyhovuje a odvolávají se. Vzhledem k tomu, že hlavní soudní řízení o případu porušení bude zahájeno v příštích několika dnech, se zdá být trochu bizarní nařídit Apple, aby toto veřejné prohlášení učinil, když by přesný opak mohl být rozhodnut jako součást výsledku soudního řízení . Společnost se sídlem v Cupertinu je zjevně přesvědčena, že mají proti Samsungu silný případ, a s ohledem na to londýnský soudce nařídil pobyt v předchozím rozhodnutí až po skončení soudního řízení letos na podzim.

Nemusí to být trvalé rozhodnutí, ale je to další malá facka na tváři Samsungu, která neudělá nic, aby posílilo jejich důvěru, když obě společnosti skutečně budou mít svůj den u soudu. Už jsme slyšeli, že Samsung plánuje jít po cestě pokusit se přesvědčit soudce, že Apple nebude schopen prodat žádné iPhony vůbec, pokud by to nebylo pro jejich znalosti a vývoj v mobilním poli nad Posledních dvacet let. Apple na druhé straně doufá, že jejich právní tým může ukázat, že Samsung dokonce zašel tak daleko, že ničí e -mailové důkazy, které měly být použity v případě, a také zavěsit část soudu o skutečnosti, že Google a další hráči v oboru Varoval Samsung, že jejich původní karta Galaxy a karta 10.1 byla příliš podobná designu iPadu. Ať se stane cokoli, to se postaví jako velmi zajímavý.

(přes Bloomberg)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.