Apple, který hledá Ditch LCD displeje pro OLED v budoucích iPhonech

July 31, 2023 0 By gaaxo

Apple, stejně jako každý mobilní výrobce, vždy hledá nové způsoby, jak zlepšit řadu produktů, a jeho rozsáhlé sestavy, iPhone zůstává ohniskem. Navzdory radikálnímu přepracování spojeným s některými hlavními vylepšeními pod kapotou s iPhone 6 se společnost již těší na to, co je nového a kde výrobce Mac věrně zasekl LCD IPS displeje – navzdory tržnímu trendu používání variant v variantách OLED – nyní se zdá, že Apple je připraven skočit.

Pokud existuje jeden rys, o kterém je Apple proslulý, ustupuje zpět z rozvíjejících se technologií a umožňuje soupeřům přijmout brzy. Tato taktika v podstatě umožnila firmě Tim Cooka poučit se z chyb druhých, a když uvedené funkce konečně provedly řez, měli tendenci být rafinovanější a uživatelsky přívětivější.

Ve skutečnosti to nebylo až do roku 2012 iPhone 5, že slavný sluchátko společnosti konečně viděl 4G LTE, as iPhone 6 a 6 plus o několik měsíců zpět, NFC byla přivedena do popředí dlouho poté .

Jeden do očí bijící nesrovnalosti mezi zařízeními iOS a zbytkem trhu je to, že používají IPS LCD displeje na rozdíl od více rodících se OLED, a zatímco ten druhý nabízí mnoho výhod, má také omezení, která může vysvětlit, proč Apple ještě musí kousnout kulku .

Podle Gforgames Apple diskutuje s Foxconnem, jeho hlavním assemblerem, diskutovat o hromadné výrobě OLED displejů, které by začaly od příštího roku. Již víme, že Apple Watch bude zahrnovat displej OLED, i když malý, a s Foxconn řekl, že spolupracuje s Innolux, společností specializující se na kontaktní panely, zdá se pravděpodobné, že by se iPhone mohl připojit ke straně, pokud 2016.

Foxconn si právě zajistil novou továrnu na displeje, která se zjevně bude věnovat budování nových OLED panelů, které jsou masově v exkluzivní kapacitě, a protože Apple již základy položil svým úsilím o smartwatch, máme sklon věřit, že tam nějaké existuje Pravda v této nové zprávě.

V případě zájmu je na webu spousta informací o tom, jak OLED váží proti LCD, ale mějte být upozorněni, některé z nich jsou přinejmenším poněkud neoficiální. Při držení faktů však OLED umožní Apple vyrábět tenčí a energeticky efektivnější displeje, které nabízejí lepší reprodukci barev, a je pravděpodobné, že letošní upgrady zařízení pro iOS by mohly být poslední, kdo nabízí aktuální technologii LCD.

Myšlenky?

(Via: Gforgames)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.