Apollo je režim portrétu iPhone na steroidech a nutností pro zařízení s průlohou videokamery

July 27, 2023 0 By gaaxo

Použití dvou objektivů videokamery na zadní straně smartphonu není jistě něco, co Apple jako první udělal, co udělal, co udělal, co udělal, co udělal, co udělal, co udělal, Ale stejně jako četné věci, které Apple byla pravděpodobně společností, která taková praxe udělala lepší a populární.

V dnešní době existuje mnohem více chytrých telefonů s dvojitými kamerami, než můžete zatřást hůlkou a je tu alespoň jedna, která má mnohem více čoček než to. Přestože některé společnosti však našly způsoby, jak s nimi vzít dva čočky a dělat zajímavé věci, jako je poskytnutí velmi širokého úhlu z jednoho z těchto čoček, Apple primárně poskytuje pouze 2x optický zoom a určité efekty hloubky pole, které mohou být Hit a slečno. Jeden vývojář však našel způsob, jak věci udělat o krok dále.

Volal Apollo a dostupný z App Store za 1,99 $, aplikace je něco, co jsme ještě neviděli a je to opravdu zajímavé. Dvě propagační videa sdílená vývojářem pravděpodobně dělají aplikaci nejvíce spravedlnosti, takže je nezapomeňte zkontrolovat.

Krátké vysvětlení je, že aplikace umožňuje uživatelům využívat tento systém s dvojitou videokamerou nalezený v iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus a iPhone X a plně jej využívá. Změna věcí, jako jsou zdroje světla, pohyb kolem a dokonce upravují jejich barvu, je jen návrh ledovce, a to by stačilo k tomu, abychom nás bez váhání předali naše 2 $.

Vývojář aplikace vzal Reddit, aby prodiskutoval, co je Apollo a jak to funguje.

Apollo je první aplikací, která používá hloubková data portrétních fotografií, aby realisticky přidala světelné zdroje do scény. Vývoj aplikace začal jako experiment již v listopadu 2017, kdy jsme poprvé dostali ruce na zbrusu nový iPhone 8+. Chtěli jsme vidět, čeho lze dosáhnout využitím hloubkových informací o portrétních fotografiích. Naše hypotéza vypadala jednoduše: Pokud lze informace o hloubce překrývat na 2D fotografii, mělo by být možné opětovné zahalení objektů pomocí přizpůsobených světelných zdrojů.

Pokud vlastníte kompatibilní iPhone, opravdu to musíte zkontrolovat!

Aplikaci si můžete prohlédnout v akci ve videích vložených níže:

(Stáhnout: Apollo: Immersive Illumination for iPhone z obchodu s aplikacemi)

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.3.1 Projekt útěk z vězení demořen na videu

PUBG Mobile 0.6.3 APK BETA UPDATE ROLS OUT S FPS režimem a mnohem více v Číně

Stáhněte si iOS 11.4 Beta 6 odkazů na IPSW a aktualizace OTA [pouze testery]

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.3.1 / 11.2.6 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11.3.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravou pro opravu obrazovky třetích stran

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.