10 nejlepších modulů Xposed, které byste měli vyzkoušet právě teď

March 31, 2023 0 By gaaxo

Android je uživatelsky přívětivý a docela přizpůsobitelný mobilní operační systém. Pokud jste použili více mobilních OS, jako jsou iOS a Windows, budete vědět, jak pohodlné je přizpůsobit zařízení Android. Na základě jiných platforem, kde jsou vázány na omezení, nenajdete žádná omezení na zařízeních Android. Pokud jste zakořenili zařízení Android, zadáte další úroveň svobody, kde můžete na svém zařízení dělat téměř cokoli. Xposed Framework je jedním z hlavních důvodů, proč by někdo chtěl zakořenit své zařízení. Instalace modulů XPosed umožňuje přizpůsobit design a funkčnost zařízení, aniž byste se dotkli kusu kódu. Vyzkoušejte tyto úžasně nejlepší moduly Xposed a zjistíte, že je opravdu užitečné.

Xposed je rámec pro moduly Xposed, které mohou změnit chování systému bez dotyku jakýchkoli APK. Můžete tedy upravit funkčnost jednotlivých komponent na vašem zařízení, aniž byste blikali zcela novou ROM. Vzhledem k tomu, že všechny změny jsou prováděny v paměti, vše, co musíte udělat, je deaktivovat modul pro vrácení změn. Navíc existuje velmi minimální šance na zdivo zařízení Xposed. Můžete si vybrat více modulů Xposed a aktivovat je tak, aby na vašem zařízení byly požadované změny.

Z oficiálního úložiště modulů Xposed můžete procházet tuny modulů XPosed, ale vybrat si to nejlepší by trvalo hodně času. Vsadili bychom se, že byste se zmatku ukončili poté, co uvidíte spoustu úžasných modulů Xposed ke stažení. V tomto příspěvku jsme tedy uvedli některé z našich oblíbených modulů Xposed. Zdole si můžete stáhnout to nejlepší z ručně vybraných modulů Xposed. Pokud potřebujete pomoc s aktivací instalace nebo modulu XPosed, můžete si zkontrolovat náš tutoriál z níže.

Jak nainstalovat Xposed Framework & Instalace modulů

10 modulů Xposed, které byste měli vyzkoušet hned teď

XPosed Framework je univerzální rámec, který pracuje s Android 4.0.3 na zařízení Marshmallow. Od dnešního dne Android Nougat není Xposed podporován, takže musíme čekat o něco déle, dokud vývojáři nefungují na Nougatu. Takže, můžete být svědky některých úžasných modulů Xposed.

1. Gravity Box

Gravity Box je jediným důvodem pro mnoho zakořeněných uživatelů Androidu k instalaci frameworku Xposed. Jeden může vždy najít gravitační pole v seznamu 5 nejlepších modulů Xposed. Je kompatibilní s Android Jellybean až do Marshmallow a je to neuvěřitelně komplexní nástroj. Je to vše v jednom modulu, který vyladí téměř všechny části vašeho operačního systému Android. Můžete s tím provést neuvěřitelné přizpůsobení, jako je aktivace ovládacích prvků koláčů, vylepšení launcher, přizpůsobení klíčových akcí hardwaru, vylepšení přepínání, vylepšení nabídky napájení atd.… Můžeme udělat samostatný příspěvek pro gravitační krabici, ale jsme v trochu spěchu poskytnout vám nějaké další skvělé moduly.

Popadněte tedy modul gravitace Xposed z oficiálního vlákna XDA a prozkoumejte jej.

2. Greenify

Greenify je jedinou aplikací, kterou kdy budete muset uložit baterii z aplikací pro hogging zdrojů. Jakmile nainstalujete aplikaci Greenify, identifikuje a vloží do hibernace nesprávné chování. Hibernované aplikace nemohou dělat nic bez výslovně spuštěných vámi nebo jinými aplikacemi. Greenify pomůže ušetřit značné množství výdrže baterie na vašem zařízení. Přestože Greenify není jen exkluzivním modulem XPosed, funguje to lépe s frameworkem XPosed spíše než s samostatnou aplikací.

[GooglePlay url = ””/]
3. Amplify

Víme, jak vzácná je výdrž baterie na chytrých telefonech Android. Takže do seznamu zahrneme další modul pro úsporu baterií-Amplify baterií. Nejlépe se považuje za společníka pro Greenify a pokrývá samostatný segment pro ukládání baterie. Zatímco Greenify se zaměřuje na aplikace běžící na pozadí, Amplify se stará o vzhůru zámky, které jsou zodpovědné za zabránění vstupu do hlubokého spánku. Takže již přes noc neuvidíte vypuštěnou baterii a přemýšlíte, co spotřebovalo baterii zařízení.

Modul Amplify XPosed si můžete stáhnout z obchodu Play.

4. Xprivacy

XPrivacy je užitečný modul Xposed, který spravuje oprávnění na vašem zařízení Android. Ochrana osobních údajů je hlavním problémem s chytrými telefony poté, co tolika aplikací objevují z ničeho. I po granulárních oprávněních v Marshmallow se mnoho uživatelů stále obává soukromí. V Marshmallow všechny aplikace automaticky získají oprávnění k internetu; To může být zranitelnost pro škodlivé hackery. XPrivacy tedy zajistí, aby pouze požadované aplikace získaly přístup k internetu.

Ochrana osobních údajů je v dnešním digitálním světě důležitým problémem. Instalace aplikací, jako je XPrivacy a Monitoring Potenciální zranitelnosti, se tedy doporučuje pro každého uživatele. Aplikaci si můžete stáhnout z níže.

[GooglePlay url = ””/]
5. Úžasné vyskakovací video

Úžasné vyskakovací video je opravdu úžasný přehrávač videa, který žije až do svého názvu. Může přehrávat videa v vyskakovacím okně, které může překrývat jiné aplikace. Dosahuje tedy skutečného multitaskingu na vašem zařízení Android. Upřednostňuji režim více oken na Android Nougat před úžasným pop-null