HTC HD3 IDEA Pictures způsobí, že budete chtít jeden ideální nyní

December 28, 2022 0 By gaaxo

právě narazil na tyto myšlenky s obrázky HTC HD3 a věřil jsem, že to musím sdílet s vámi všemi. Tenhle, na rozdíl od jakýchkoli předchozích úniků, které jsme viděli, vypadá lépe na to, co by mohla být skutečná nabídka, která přijde letos na podzim, když se gadgety řady Windows Phone 7 konečně zavede k masám.

Hardware moudrý, tento telefon je uveden pro sportovní procesor 1,5 GHz Snapdragon s 1 GB RAM a ROM. Vestavěná 8 megapixelů bude moci natáčet videa při rozlišení HD 720p. Rovněž bude existovat přední vačka pro videokonference, spolu se třemi běžnými tlačítky série Windows Phone 7: Start, Procházejte i zpět.

HTC HD2 byl vydán v říjnu loňského roku a byl také prvním Windows Phone, který fungoval s více dotykovým podporou s HTC Sense (aka HTC Touchflo 3D 2.5). V době, kdy jsou připraveny řady Windows Phone 7, bude HD2 již rok starý a také by byl nejlepší čas, aby HTC uvolnil svého nástupce v typu HD3. Pokud je HD3 kdekoli v blízkosti těchto obrázků myšlenky i specifikace, budu prodán. [Via PocketNow]

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Série Windows Phone 7 vs iPhone

Série Windows Phone 7 vs Android

Styl řady Windows Phone 7 pro iPhone a iPod Touch

Windows Phone 7 Metro UI Styl pro telefony Windows

Styl řady Windows Phone 7 pro Windows Mobile 6.5.x

Můžete se mnou dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních telefonech Windows.