Instagram přidává formáty krajiny a portrétů

January 1, 2023 0 By gaaxo

Jedna z nejpopulárnějších aplikací pro sdílení fotografií právě vydalo obrovské oznámení, že nyní již neexistuje nutkání pro všechny fotografie a videa, která jsou nahrána do služby, aby byly oříznuty. Toto je obrovská zpráva, která zvažuje skutečnost, že mnoho uživatelů se muselo normálně rozhodnout použít různé nástroje pro plodiny třetích stran, aby vyhovovaly fotografiím různých poměrů stran do čtvercové plodiny jen proto, aby ji mohli zveřejnit na Instagramu pro všechny, které je třeba vidět.

Ve svém oficiálním prohlášení Instagram uvedl:

„Square Format byl a vždy bude součástí toho, kým jsme. To znamená, že vizuální příběh, který se snažíte vyprávět, musí být vždy na prvním místě, a my chceme, aby bylo pro vás základní a zábavné sdílet okamžiky přesně tak, jak chcete. Ukazuje se, že téměř jedna z pěti fotografií nebo videí, které lidé zveřejňují, nejsou ve formátu čtverce, a víme, že nebylo snadné sdílet tento typ obsahu na Instagramu: Přátelé dostanou ze skupinových výstřelů, předmětu z vašeho videa se cítí stísněné a nemůžete zachytit most Golden Gate od konce do konce. Nyní, když si vyberete fotografii nebo video, můžete klepnout na ikonu formátu a upravit orientaci na portrét nebo krajinu místo čtverce. Jakmile sdílíte fotografii, její plná verze se objeví všem vašim následovníkům v krmivu krásným a přirozeným způsobem. Chcete-li udržet čistý pocit vaší profilové mřížky, váš příspěvek se tam objeví jako středový čtvercový čtverec “.

Od nynějška, pokud otevřete svůj zdroj Instagramu, si všimnete, že obrázky a videa se zobrazí v jejich nativní velikosti a poměru stran. Takže ne mnohem více vidět různé pozadí, jako je umělý efekt rozostření nebo hloupé barvy, které vyplní prázdné prostory v těchto aplikacích o plodinách třetích stran. A pro ty, kteří ještě nevidí fotografie, to jen naznačuje, že jste vaši aplikaci ještě neaktualizovali.

Stačí se vydat na níže uvedený odkaz na obchod Google Play a aktualizujte svůj Instagram.
Nejaktuálnější spuštěná verze je 7.5.

[GooglePlay url = ””]
Přečtěte si další: Jak povolit Dark Mode v aplikaci Google Photos pro Android