Přidejte Alexu do jakéhokoli typu vozidla ještě dnes za nízkou cenu pouhých 19,99 $ dnes

February 27, 2023 0 By gaaxo

, kdo chce přidat do svého vozidla sílu Alexa, může tak učinit s extrémně atraktivní 60% diskontní sazbou. Z toho, co bude pravděpodobně mimořádně omezeným časovým obdobím, se Amazon’s Echo Auto nabízí nákup za pouhých 19,99 $.

Pro ty, kteří nemusí pochopit, co tento hardware dělá, okamžitě přináší do vašeho auta sílu Alexy. Spíše než nutit přetahovat, vytáhnout smartphone, představit aplikaci Alexa a také provádět některé úkoly založené na příručce nebo hlase, Echo Auto je téměř okamžitým tím, že umožňuje řidičům i cestujícím využít sílu Alexa s a připojení chytrých telefonů.

Automatické odkazy Echo na aplikaci Alexa na propojeném smartphonu a také využívá reproduktory automobilu prostřednictvím pomocného nebo Bluetooth vstupu. Rovněž zahrnuje instalaci odvzdušňovací instalace navržené na míru, která udržuje automatický hardware Echo Visible a také zabezpečený, když se vozidlo pohybuje. Hardware zahrnuje 8 interiérových mikrofonů a inovace na dálku, aby se zajistilo, že hlasové příkazy budou slyšet nad hudbou, klimatizací a obecným hlukem na silnici.

Jakmile je to nainstalováno, mohou řidiči využít svůj hlas k přehrávání hudby, získat nejnovější aktualizace zpráv, zkontrolovat regionální nebo národní počasí, spravovat hardware automatizace domu nebo dokonce nastavit připomenutí nebo přidat do seznamu nákupů. Před provedením tohoto nákupu se ujistěte, že vaše vozidlo i větrací otvory jsou kompatibilní se systémem a pak je skvělé jít s pozoruhodnou nabídkou, která vidí 60% sníženo z obvyklých prodejních nákladů na Amazon’s Echo Auto.

Tento typ diskontní sazby by měl být určitě atraktivní pro širokou škálu lidí. Zejména ti, kteří přemýšleli o Echo Auto, však prostě nechtěli platit plnou požadovanou cenu. K dosažení těchto nákladů nejsou potřebné žádné kódy diskontních sazeb nebo kupóny, takže se zabezpečte níže na přímý odkaz na přímý produkt.

Koupit: Echo Auto Hands-Free Alexa ve vašem vozidle od Amazonu: 19,99 $ | Původní cena: 50 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: Windows 11 vyvíjí 22000.100 ISO Beta Update Update

Jak dnes nastavit Windows 11 na Mac využívajícím boot tábor

Kompatibilita beta iOS 15 pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

150+ iOS 15 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [seznam]

Stáhněte si odkazy IOS 15 Beta 4 IPSW a také nastavení na iPhone i na iPad

IOS 15 Beta 4 Profil Data Stahování bez účtu návrháře, tady je jak

Jak snížit iOS 15 beta na iOS 14.6 / 14.7 [tutoriál]

Jak nastavit MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

iOS 15 beta 5 ke stažení očekávané datum vydání

Stahování: iOS 14.7.1 Odkazy IPSW, data profilu OTA spolu s iPados 14.7.1 Out nyní

Útěk z vězení iOS 14.7.1 Využití checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.7.1 a iPados 14.7.1 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašem vozidle snadno, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit nás mimo nepodporovanou zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.