Art se stepí, stejně jako STM32

May 29, 2022 0 By gaaxo

Automotive Dashboardy jsou něco, co jdou především nedotčené v životním životě. Jiné než příležitostné otřete vlhkým hadříkem, jsou obvykle důvěryhodné pro život automobilů a kamionu, stejně jako myšlenku, stejně jako i naději opravit práci jako věkové soupravy. Nicméně, někteří hackeři se s nimi objevují, jako stejně jako naučit se dovednosti v procesu, jako je například přesně zvládat krokové motory, stejně jako mluvit s autobusem. Po provedení některých pracovních míst v minulosti, [Dan] měl nějaké staré tachometry ležet, stejně jako rozhodnuto je přeměnit do uměleckého umění.

Vývoj je napájen StM32 – silný paže-založená platforma se spoustou IO i potenciálu. [DAN] využívají své schopnosti, aby si deska vytvořila hudbu, stejně jako reagovat na jeho na palubě akcelerometrových dat, zatímco rovněž řídit krokové motory ze starých tachometrů. Úloha byla poté dokončena 3D tiskem instalací desky, stejně jako uvedení montáže tachometru do zadní části plátna IKEA.

Konečným výsledkem je kus nástěnné umění, které emituje Eerie strunou hudbu, zatímco se škubl kolem. Přichází z předchozích projektů [Dan] při práci s řídicími panely. Je to legrace využívající některé dobře vydělané hackingové dovednosti, ale počítáme tam ještě mnohem více potenciálu. Existuje významný počet pracovních míst, které by mohly těžit z lehkých malých pohonů, stejně jako bychom chtěli vidět robot zcela z náhradních dílů palubní desky.

Pro ještě jeden Dashboard Hack, proč ne kontrolovat tento krásný džíp stolní hodiny?