Další zpráva navrhuje, aby AirPods 3 byl vyhlášen na Appleově „Unleashed“ akce

June 30, 2023 0 By gaaxo

Analytik Dan Ives, sdílí investorskou poznámku s tím, že Wedbush nastíní jeho přesvědčení, že pondělní virtuální akce Apple bude o mnohem více než jen nové MacBooks. Podle této poznámky je Apple také připraven představit nové AirPods třetí generace s přepracovaným designem produktu.

Mnoho lidí se v pondělí naladí na akci Apple, kteří se chtějí dozvědět mnohem více o zbrusu nových 14-palcových a 16palcových modelech MacBook Pro, které se očekávají.

Jiní však budou tam pro okamžik „mnohem více věcí“ nebo skutečně uvidí, co jiného by Apple mohl představit nebo oznámit, že je o něco levnější než 1200 $+ MacBook. Pokud má být Dan Ives věřen, pak by zbrusu nový AirPods třetí generace mohl být alespoň jedním z těchto dalších oznámení.

Podle předchozích spekulací se Ives domnívá, že AirPods 3 by mohl obsahovat velmi podobný design, jaký je v současné době poskytován mnohem dražší AirPods Pro. Přestože bude design podobný, věří se, že AirPods 3 přijdou bez aktivní funkce zrušení šumu, díky níž jsou modely Pro mnohem dražší, ale že budou mít zlepšenou kvalitu zvuku oproti dřívějším modelům a několika dalšími pozoruhodnými funkcemi, které jsou vyvinuty, pro které jsou vyvinuty Pokoušejte spotřebitele utrácet, utrácet, utrácet!

Podle rozsáhlých kontrol dodavatelského řetězce jsou nové AirPods 3 navrženy, navrženy, vyrobeny partnery společnosti Apple a jsou v podstatě připraveny k zavedení dveří. Pokud tomu tak je, pak je do značné míry vzhledem k tomu, že Apple bude zahrnovat nové AirPods v oznámení příštího týdne.

Apple naposledy aktualizoval standardní rozsah AirPods v březnu 2019 vydáním aktuálního modelu druhé generace. Tyto AirPods lze zakoupit nejlépe s bezdrátovým pouzdrem za 199,00 $ nebo bez bezdrátového pouzdra za 159,00 $.

Ceny pro AirPods 3 jsou v současné době neznámé, ale chytré peníze jsou na Apple, které udržují stejnou strukturu cen, aby udržovaly produkt konkurenceschopně ceny konkurenčních produktů, z nichž některé ve skutečnosti nabízejí funkčnost podobné AirPods Pro.

(Via: MacRumors)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si soubor ISO Windows 11 Pro ISO bez produktu nezbytný od společnosti Microsoft

Force Download Windows 11 Totally Free Upgrade Best Now, tady je, jak [tutoriál]

Jak nainstalovat Windows 11 na Mac pomocí boot camp ještě dnes

Stáhněte si asistent instalace systému Windows 11 pro váš počítač

Jak zdarma upgradovat na Windows 11 z Windows 10

Jak vytvořit spouštěcí systém Windows 11 USB Flash Drive [Guide]

Stahování: iOS 15.0.2 odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPados 15.0.2 Out

Útěk z vězení iOS 15.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Jak nainstalovat MacOS 12 Monterey Hackintosh na PC [průvodce]

Nejlepší iPhone 13, 13 Pro Tempered Glass Ochrana, které jsou dnes k dispozici [seznam]

Nejlepší iPhone 13, Pro Max 20w USB-C Chargers [Seznam]

Top iPhone 13 Pro Max Prochlatoři dostupné pro nákup [Seznam]

Nejlepší případy iPhone 13 / Pro pro ochranu nejlépe nejlépe dostupné

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 15 [průvodce]

Apple View EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.