10 nejlepších her Gameloft do 50 MB pro Android

March 25, 2023 0 By gaaxo

Gameloft je oblíbeným vydavatelem mobilních her a bylo to už nějakou dobu. Na Androidu je společnost většinou známá pro hry jako Asphalt. Společnost však dělá řadu lehkých her pro mnohem více pro zařízení vhodné pro rozpočet. Tady je 10 nejlepších her Gameloft do 50 MB.

10 nejlepších her Gameloft do 50 MB

1. Little Big City 2

Přeměňte svůj vlastní tropický ostrov v rušnou metropoli za svou nejdivočejší představivostí! V této prvotřídní simulaci vedení města budete spolupracovat se starostou a jeho nepředvídatelnými kohorty, abyste ji vytvořili do nejlepšího ráje, jaký může být. [GooglePlay url = ””]

Little Big City 2, jedna z nejlepších her Gameloft do 50 MB, je klasická hra ve městě a jak můžete říct, pokračování původní hry, Little Big City. Hra vám dává na starosti celý ostrov, kde úzce spolupracujete se starostou na vybudování města vašich snů.

Během hry vás hra staví do náročných situací, ale také získáte poradce, kteří vám z nich pomohou. To udržuje hru zajímavou pro případ, že by se budova města začala zastavit.

2. Věk Sparty

Připojte se k přesvědčivé technické hře s odlišným a intenzivním bojovým systémem a tisíci hráčů, abyste se spojili s … nebo dobýváním. To není jen válka, tohle … je … věk Sparty!

[GooglePlay url = ””]

Age of Sparta je hra, která zahrnuje dva žánry: budova města a boj. Část hry se zaměřuje především na vydělávání peněz prostřednictvím různých příjmových budov. Vydělané peníze se pak používají k vytvoření všeho od jednotek po budovy víry, které se používají v bojové části hry.

Nenechte si ujít: 5 nejlepších nejtěžších her pro Android | Edice 2019

Pokud to zní povědomě, je to proto, že je. Hra je hodně jako Clash of Clans v jeho jádru. Popularita posledně jmenovaného inspirovala řadu podobných her a Age of Sparta na to jednoduše dává novou rotaci. K dispozici je také režim kampaně, který na vás znovu a znovu vykládá spoustu textu, aby diskutoval o kontextu. Alespoň to je něco, co na Clash of Clans nenajdete. Velikost hry je pouhých 21 MB, takže je také docela lehká a určitě pod 50 MB.

3. Loď Love

Známý televizní pořad má nyní svou vlastní hru pro správu času. Vzpomínáte si na dny, kdy jste se unášeli s kapitánem Stubingem, Julií, Gopherem, Doc a Isaacem? Prožijte ty staré staré časy v tomto zbrusu novém originálním příběhu Gamehouse.

[GooglePlay url = ””]

Loď Love je založena na magické show 70. a 80. let se stejným názvem. Hra vybírá postavy z pořadu, ale představuje zcela nové komické a romantické příběhy, které pomáháte vytvářet, nejen sledovat. V zásadě je to však hra pro správu času. Takže ať už jste fanouškem her show nebo love time management, existuje velká šance, že se vám může líbit.

Musí si přečíst: Stáhněte si volání odpovědnosti Legends of War Apk a OBB Data

4. Green Farm 3

Znovuobjevení zemědělského dobrodružství na nové zelené farmě! Po zděšení starého panství od svého strýce byste měli dokončit řadu misí, abyste jej obnovili na slávu! Samozřejmě musíte také spravovat svou farmu pomocí přátel a sousedů, aby se stali nejznámějším farmářem ze všech! [GooglePlay url = ””]

Green Farm 3 byla původně hra vyvinutá společností Gameloft pro Facebook, protože zemědělské hry na Facebooku byly tehdy docela bzučením. Smartphony ukradly Thunder z mnoha her na Facebooku, protože nabízejí stejnou zábavu a funkčnost s mnohem pohodlnějším.

Tenhle se odkládá kromě běžných Facebookových farmy s atraktivním rozhraním a krásně animovanou grafikou. Pokud jde o hru, je velmi podobný Farmville. Začnete s malou skrýš hotovosti a malým pozemkem, který naplánuje vaše plodiny. Odtud jen stále pěstujete svou farmu větší a větší, jak dlouho můžete a chcete. Nejen, že je to jedna z nejlepších her Gameloft, ale také jedna z lepších simulačních her pro zemědělství. Podle mého názoru je Green Farm 3 jednou z nejlepších her Gameloft do 50 MB.

5. Disney Magic Kingdoms

Připojte se k více než 50 milionům hráčů, kteří znovu prožívají magii Disney! Přijměte své vnitřní dítě a vytvořte Disney Park svých snů!

[GooglePlay url = ””]

Disney Magic Kingdoms se bude cítit povědomí každému, kdo hrál hry jako Roller Coaster Tycoon a podobné hry. Skutečnost, že tato hra obsahuje všechny vaše oblíbené postavy a atrakce Disney, přinese pouze zábavu pro fanoušky Disney.

Nemusíte však být fanouškem Disney, abyste ve hře potěšili. V této simulaci ve stylu magnátu pomáhají hráči her vydat zábavní park z zlého kouzla, přiřadit úkoly postav a udržovat návštěvníky šťastné.

Může se vám také líbit: 10 nejlepších her Android do 10 MB

6. Bratři v náručí

Bojujte s odvážnými vojáky z celého světa na zběsilém bojišti pro více hráčů na druhé světové válce nebo se stanou seržantem Wrightem a zažijte dramatickou cestu, která mění život pro jednoho hráče, vzadunull