4 Nejlepší zcela bezplatné aplikace SMS pro Android

April 1, 2023 0 By gaaxo

V současné době je to skutečnost, že mnozí z nás si místo toho, abychom je nazvali, mnozí z nás si vybírají textové zprávy. Denně vedeme rozhovory s ostatními pomocí našich chytrých telefonů. Kromě aplikací pro zasílání zpráv, které používají data, jako je Facebook Messenger, byly aplikace SMS a stále jsou výchozí implikace komunikace textových zpráv. Řada výchozích aplikací SMS našich zařízení však chybí „něco“. Dnes vám dnes ukážeme 4 nejlepší aplikace SMS pro Android.

Viz také:

Jak změnit výchozí aplikace v Android Nougat

1. Textra

Textra je „vážně krásná aplikace SMS a MMS bohatá na funkce“. Z animace, která hraje nejlépe po otevření aplikace poprvé, až po návrh, který dává Textra bot, je tato aplikace opravdu něco jiného.

Textra poskytuje značnou rozmanitost nastavení, pokud jste schopni změnit téměř vše v uživatelském rozhraní aplikace. Změňte barvy konverzace a dokonce i ikonu aplikace, aby Textra jedinečně vaše. Klepnutím na níže za nákup stáhněte aplikaci a máte vlastní zkušenosti.

[GooglePlay url = ””/]
2. Chomp

Další vysoce přizpůsobitelná aplikace pro zasílání zpráv, Chomp je zde, aby vám pomohl změnit tupou výchozí aplikaci. S podstatnou tematickou knihovnou a také s možností Emoji Style Chomp je jednou z nejlepších alternativ pro vaše potřeby textových zpráv. Podívejte se na sebe stažením pomocí níže uvedeného pole aplikace.

[GooglePlay url = ””/]
3. Go Sms Pro

Go měl v našem seznamu aplikací pro klávesnici hodnotící aplikaci, tak proč nespálit klávesnici s klientem zasílání zpráv? Jak byste očekávali od jakékoli aplikace vyvinuté společností Go Dev Team, tato aplikace pro textové zprávy je plná funkcí.

Je nezbytné poznamenat, že GO GO SMS poskytuje odkaz na aplikaci pro kutilství (udělejte to sami), aby vám pomohlo vytvořit vlastní přizpůsobená témata. Kromě toho Go používá mechanismus, který je podobný tomu, který aplikace vyrábějí peníze. Tento mechanismus je jednoduchý. Stáhněte si a vyzkoušejte aktivní aplikace v nákupu a vyhrajte mince. Poté použijte tyto mince k nákupu témat a dalších možností přizpůsobení.

Navrhuji jít k každému jednotlivci, který má žízeň po nějakém vylepšení uživatelského rozhraní. Stáhnout níže.

[GooglePlay url = ””/]
4. nula

Přestože je tato aplikace vyvíjena stejnou společností jako #3 na našem seznamu, nulová SMS je mnohem minimální než její bratranec. Zjevně, zaměřená na jinou cílovou skupinu, je nula svléknuta celovečerní. I když poskytuje možnost tématiky, musíte nainstalovat vlastní aplikaci společnosti Zero v nákupu, abyste ji mohli použít.

Když už mluvíme o launcher, měli byste také vidět: 3 nejlepší odpalovače pro Android

Kromě toho poskytuje Zero základní funkce, jako je soukromá skříňka chráněná heslem. Tato aplikace je úžasná pro fanoušky Zero Launcher a pro minimalisty. Vyzkoušejte to pomocí níže uvedeného pole aplikace.

Používáte aplikaci SMS třetí strany? Vyzkoušeli jste některý z našich návrhů? Neváhejte zcela komentovat níže.