Kamera Nikon Coolpix S800C Android poháněná Android dorazí za 350 $

April 28, 2023 0 By gaaxo

po docela spekulacích za posledních pár týdnů, japonští kameroví giganty Nikon Corporation Haven konečně oficiálně zvedli víko na své nové řadě Coolpix-S Compact Digitální fotoaparáty, z nichž jedna zůstává věrná v mlýně na pověsti a obsahuje plně funkční verzi mobilního operačního systému Android. Nikon fakturuje vydání jako navrhování nových možností pro digitální kamery a se začleněním Androidu a dalších funkcí bychom měli ochotni souhlasit.

Společnost také vydala dvě další jednotky podél Android napájené S800C kamery, červeného modelu S6400, který je dodáván s image senzorem a baleních CMOS v zadní straně a balíčky v 16 milionů pixelů a 12x zoomu, stejně jako nabídku S01, který přináší nesmírné spotřebitele, který přináší spotřebitelům nesmírně přenositelnost s tělem, které je menší než vizitka a je popisována jako „kombinující jednoduchost mobilního telefonu s pokročilou schopností pro vyjádření kamery“. Oba modely vypadají skvěle, ale je to největší zájem o Android napájený S800C.

Na první pohled vypadá S800C stejně jako jakýkoli další digitální fotoaparát, ale jeho fyzická forma skrývá skutečnost, že ho Nikon naložil výkonným a extrémně populárním systémem Android a také stavěl ve Wi-Fi kompatibilitě v sestavení, které oni oni Naděje uvidí spotřebitele používat fotoaparát podobným způsobem jako to, jak se mobilní smartphony používají přes internet. Z technického hlediska je S800C extrémně schopný malý kus soupravy a je dodáván se snímačem CMOS zadek, počet pixelů 16 milionů a čočku Nikkor s 10x optickým zoomem pro zachycení těchto dlouhých výstřelů. Zdá se, že kamerové společnosti jako Nikon pociťují tlak, který na ně aplikuje smartphony, které mají extrémně schopné kamery, jak jejich vlastní literatura doporučuje, že S800C zachycuje ostré a bez rozostření, které smartphone nemůže.

Kromě Android a Wi-Fi mohou uživatelé očekávat, že budou moci zaznamenat plné video s vysokým rozlišením na zařízení a také mohou přímo nahrát veškerý zachycený obsah na weby sociálních sítí, což jsem si jistý, že mnoho uživatelů je jisté Využije výhody v tomto sociálně propojeném prostředí, ve kterém se ocitneme. Za 349,95 $ S800C určitě obsahuje cenovou značku, aby odpovídala prémiovým funkcím, ale pak znovu, pokud se jedná stojí za to.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.