Android 4.1 Jelly Bean for Galaxy S II GT-I9100 K dispozici prostřednictvím neoficiálního vlastního ROM [video]

March 18, 2023 0 By gaaxo

Neoficiální roms pro Android 4.1 Jelly Bean jsou nyní k dispozici pro nejnovější špičkové chytré telefony, jako je HTC One X, Samsung Galaxy S III III III A nyní Galaxy S II, lidi. Už jsme hovořili o předchozích dvou a tento příspěvek zahrnuje první želé Bean Rom pro Galaxy S II. Podívejte se na to po skoku!

Zprávy o ROM pocházejí přímo z vlákna zveřejněného na fóru XDA-Developers od vývojáře Last RentlandDroid, ve kterém diskutuje o své ROM pro Galaxy S II po velmi prominentní varovné zprávě s Caps.

ROM je založena na stejném androidu 4.1 Jelly Bean, která přichází na zařízeních Galaxy Nexus rozdávaná na Google I/O 2012 a používá modifikované jádro založené na CyanogenMod 9. Krátkodobím a nedostatkem správných zdrojů, ROM má spoustu problémů a potřebuje hodně práce.

Základní věci jako WiFi, Bluetooth, Camera, Google Search a Superuser Access nefungují na ROM. Jako takový to nelze použít jako denní řidič; Důrazně se doporučuje, abyste zůstali dál od ROM, pokud neznáte rizika spojená a nemáte v úmyslu vyzkoušet nové funkce Jelly Bean na vašem zařízení.

Android 4.1 Jelly Bean byl nedávno vyhlášen na Google I/O 2012. Je to méně revoluční upgrade než 4,0 zmrzlinový sendvič, protože nové funkce se zvlášť nezmění. Přesto, jakékoli funkce existují-projekt lepší, vylepšené hlasové vyhledávání, lepší oznámení-jděte dlouhou cestou v dalším zintenzivlení závodu mobilní platformy tří koní.

Pokud máte zájem o vyhlášení Android 4.1 Jelly Bean pro vaši Galaxy S II, můžete si prohlédnout oficiální vlákno XDA-Developers pro více informací. Předběžné předpoklady zahrnují zakořeněné Galaxy S II a ClockworkMod 5.x.x.x. Celková metoda je obvyklým bleskem z regeneračního jízdného ClockworkWorkMod. Nezapomeňte si vzít zálohu Nandroid pro případ, že by se věci zhoršily. Nezapomeňte také zanechat komentář o zážitku na naší stránce Facebook a Google+.

(Děkujeme Robertovi Roosovi za to, že jste to poslali!)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte a nainstalujte Android 4.1 Jelly Bean na Galaxy Nexus (GSM) [návod How-to]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.