Přidání dům kinografie bez zkazení viktoriánského domu

September 9, 2022 0 By gaaxo

Chápeme, kde [John Clarke Mills] přichází z toho, že on říká, že chce dům kino, ale ne za cenu věnovat prostoru. Jeho okolnost je trochu mnohem lepkavá než spousta lidí v tom, že má krásně udržovaný viktoriánský věk domů. Právě nedávno byl odstraněn restaurování od věků minulosti, která neforma se stylem, stejně jako mu poskytlo šanci rozvíjet se v tomto skrytém projektoru.

Roky zpět Někdo zdvořil v tomto otvoru stejně jako přidal francouzské dveře. Poté, co otevřeli zeď [John] ocitla na okolnost, stejně jako rozhodnuto, že měl jen dostatek prostoru pro rozvoj podhledu, který by mohl skrýt válcovaný projekční plochu. Koupil si motorizovanou obrazovku (viděli jsme několik diy projekčních obrazovek, ale nemůžete mít na paměti, že se to stane), stejně jako rozvíjený slot do stylu jen velký dostačující pro průchod obrazovky. Testuje to v klipu po přestávce, než dělá sádrovou práci.

Sloupce na obou stranách jsou také jeho dodatky. Podlaha domova je Unlevel, stejně jako jeden z těchto sloupců skončil o plné palce déle než druhý. Určitě nemůžeme říct.