Datum události Google I/O 2019 a vystavené umístění

November 17, 2022 0 By gaaxo

Google neúmyslně odhalila, že bude pokračovat ve vzoru držení svého každoročního semináře I/O na amfiteátru Shoreline v Mountain View v Kalifornii.

Podnikání Alphabet Inc. nepřijelo přesně s oficiálním prohlášením a informovaném o čase, místě, stejně jako datum, na Twitteru se však jednotlivce na Twitteru rozluštilo, aby dešifroval časnou I/O puzzle a také získal, aby získal Získejte přístup k podkladovým datům JSON, která hra poskytují pryč.

Pod „umístěním“ Essential JSON potvrzuje jako místo konání „Shoreline Amphitheter Mountain View, CA“. „Alt“ Essentials in the JSON také zahrnuje řetězec „Připojte se k nám pro I/O 2019 v Shoreline Amfiteátr v Mountain View v Kalifornii 7. května s 9.“.

Máme tedy nejen místo, ale také máme ověřené datum pro jednu z mnoha extrémně očekávaných inovacích konferencí jedné z největších společností na světě. Dokud Kottmann, který našel skrytý tweet a dešifroval datum, nyní ověřil, že „figuríny“ byl odstraněn, ale byl schopen pořídit snímek dat JSON jako důkaz a potvrzení výše uvedeného. Google bude i nadále vytlačit nápovědy, které naznačují datum i místo, jak se dostaneme k akci.

Google obvykle využíval široce známé Moscone Center pro svůj každoroční seminář I/O od roku 2008 s rokem 2015. V roce 2016 však byla událost převedena do amfiteátru Shoreline v Mountain View a od té doby tam zůstala. Stejně jako v předchozích letech bude tato událost využívána k předvádění hardwaru i softwarové aplikace, na které Google i Google vlastněné firmy pracují kromě představení návrhářů do další iterace API orientovaných na vývojáře a technologie, které budou Buďte jim nabídnut jako součást Android SDK.

Akce bude také zahrnovat výběr praktických sezení a workshopy s pracovníky Google, jejichž cílem je umožnit návrhářům zdokonalovat své dovednosti a vyřešit problémy, kterým by mohla čelit.

Poslední událost se konala v květnu 2018 a zahrnovala zavedení Android P, Material Style 2.0, Android Wear 3.0, změnila funkčnost Gmail, vylepšeného asistenta Google, jakož i další informace o AR Google a také VR úsilí . Návrháři i fanoušci inovací budou doufat, že letošní akce bude stejně rušná.

Vydejte se a zkontrolovat všechno.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 12.1.3 Konečné odkazy na IPSW a aktualizaci OTA pro iPhone i iPad

Poznámky k vydání iOS 12.1.3, ChangeLog a další úpravy, o kterých požadujete porozumět

Jak snížit iOS 12.1.3 na iOS 12.1.2 / 12.1 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12.1.3 / 12.1.2: Jaký je poslední stav?

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone i iPad

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.