Obrázky smartphonu 3D Tech Tech Amazon a specifikace unikly v plné slávě

May 30, 2023 0 By gaaxo

se značným zájmem o trh s tablety s rozsahem Kindle Terminate, vypadá to velmi velmi, jako by Amazon další cíl bude extrémně poskytnout jeho extrémně vlastní chytrý telefon. Jen minulý týden jsme slyšeli zprávy, že Gadget uvádí, že bude fungovat 3D displej, stejně jako nyní, spoustu zajímavých detailů – včetně předpokládané technologie sluchátka. Specifikace – právě unikly do přírody.

Kredit za tuto konkrétní kopeček jde do BGR, který nabízí klíčový vhled do toho, co Amazon má na rukávu. Kromě toho, jak přesně bude rozpracovat, jak přesně bude 3D obrazovka bez brýlí fungovat, zpráva také nabízí první pohled na samotný gadget, a přestože to vypadá velmi podobně jako Nokia Lumia 800, uvádí se, že se uvádí, že se uvádí Smartphone Amazon nabídne jedinečný zážitek spíše na rozdíl od všeho, co jsme dosud viděli.

Když jsem poprvé slyšel, že Amazon by mohl hodit 3D obrazovku do svého úsilí o zahajovací smartphony, můj instinktivní věřil, že to bude s největší pravděpodobností trik, využití 3D dopadů jako USP, aby objevil místo v takovém přetížený trh. Podle zprávy BGR však existuje fantastická nabídka více než to, když Amazon pracoval na vývoji pečlivě vytvořené trojrozměrné platformy, která z toho, co slyšíme, zasáhne mysl.

BGR se spojila s „více důvěryhodnými zdroji“ a také zjistila, že zařízení, které může v příštích několika měsících zasáhnout maloobchodní trh, zabalí procesor Qualcomm Snapdragon spojený s 2 GB RAM. Obrázky, které vidíte, jsou prototypovým modelem, a přestože se zdá, že zájem Amazonu je v tomto okamžiku, maloobchodní gigant plánuje řadu následných vydání zaměřených na různé oblasti trhu.

BGR má docela solidní výsledky, pokud jde o informace týkající se nadcházejících zařízení Amazon, takže jsme docela přesvědčeni, že podrobnosti uvedené v jeho zprávě jsou pravdivé.

Vyspěšné balení gadgetů, které 3D obrazovka uvolní první, a také v pokroku v posledních několika letech, je více než jen prodloužení úspěchu tabletu Amazonu. Jistě, odrůda Kindle Terminate objevila místo na trhu s hektickými tabletami, které byl Apple iPad vytvořen, spíše než jednoduše uvolnit smartphone s tokenem, aby šel spolu s jeho značnou rozmanitostí břidlic, odrůda Amazonu může být ještě značnější než kterákoli jakákoli jakákoli Typ kapesních počítačů, které podnikání dosud zveřejnilo.

Stejně jako zahrnutí 2 GB RAM a procesoru Workhorse od Qualcomm, špičkový gadget bude také zabalit 4,7palcový displej, i když to bude pouze nabídka 720p. U šesti kamer orientovaných na přední stranu a také s několika působivými doprovodnou softwarovou aplikací napájecí 3D displej je spravedlivé uvést, že i při 720p tento panel zapůsobí.

Abychom předvedli 3D-ness displeje, bude spousta speciálních tapet hozených na úrovni zásob, stejně jako s různými ikonami, stejně jako aspekty uživatelského rozhraní, není divu, že Amazon hledá Otevřete svou inovaci vývojářům třetích stran.

Vzhledem k novým informacím, které vyšly najevo, jsme velmi, velmi nadšeni vyhlídkou na řadu smartphonů Amazon, a také se nemůžeme dočkat, až uvidíme 3D inovace prokázanou na úvodní akci – kdykoli to bude.

Myšlenky?

(Zdroj: BGR)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.