Tento bláznivý iPhone Concept obsahuje duální displeje, laserovou klávesnici a další [video]

January 12, 2023 0 By gaaxo

Apple odvedl vážně působivou práci při neustálém posouvání hranic toho, co jsme považovali za možné na smartphonu od spuštění původního iPhone zpět v 2007. A pokud se spekulace týkající se iPhone nové generace ukáže jako pravdivá, vypadá to, že bychom mohli být na další léčbu letos v září. S tím řekl, že by se vám jen nelíbilo, aby šli ven a postavili naprosto šílené zařízení, které odchází od normy a přináší nějaké vážné funkce na další úrovni? To je přesně to, co umělec Jermaine Smith udělal se svým šíleným konceptem iPhone.

Obvykle v tomto ročním období se koncept vykresluje a makety se začnou objevovat. Několik z nich je obecně založeno na určité úrovni reality týkající se různých úniků informací a komponent, které nacházejí cestu do veřejné domény. Zdá se však, že koncept iPhone Smitha je personalizovanou vizí zařízení, které by chtěl v kapse. Pokud jde o svou celkovou vizuální estetiku, koncept se nesmírně odchýlí od toho, co již máme. Ale jsou to interní specifikace, které způsobují, že toto zařízení opravdu vyniká.

Koncept je vybaven duálními displeji. Hlavní displej 2K – nebo Quad HD – to je „vše o pixelech“, sedí hrdě na přední straně zařízení, což uživatelům umožňuje interagovat s obsahem naprosto krásným způsobem. Zadní displej, nabídka s nízkým rozlišením a nízkým výkonem, podává sekundární obsah a působí jako hlavní displej pro úsporu energie. Kromě duálních displejů je zařízení také vybaveno schopností bezdrátově nabití. To je něco, co v budoucím iPhone můžeme vlastně očekávat, ale nikdy nevíme, jakou trasu Apple zde vede.

Možná si všimnete, že zářící červená lišta, která hrdě sedí na straně zařízení. Zářící indikátor pro oznámení podobná hraně Samsung Galaxy S6? Vůbec ne. Tato zářící komponenta není nikdo jiný než laserová klávesnice, která promítá sadu virtuálních klíčů na tvrdý povrch pro rychlejší a efektivnější psaní.

Duální displeje. Laserová klávesnice. Jediná vylepšená kamera. A nová možnost modré barvy? Kdy si to můžeme předobjednat?

Můžete také chtít vyzkoušet:

Tento koncept iPhone 7 obsahuje inspirovaný design IMAC, velmi tenké rámy

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.