Amazon Echo 2, Plus, Spot, Connect, 4K+HDR končící TV a mnohem více odhalených

May 27, 2023 0 By gaaxo

Amazon využil osobní shromáždění ve svém rodném městě Seattlu, aby odhalil a představil různé nové produkty.

Některé úvody očekávaly technická komunita, zatímco jiní, jako jsou bizarní nová tlačítka Echo, úplně slepá a všechny nás nechaly trochu zmatené. Máme všechny níže uvedené podrobnosti.

New Echo (2): Amazon vypadá, že přemístí Echo jako cenově dostupnou inteligentní volbu reproduktorů pro dům. Když se jeho náklady na jednu jednotku nebo přijatelné 250 USD pro tři jednotky nejstarší v rozmezí Echo, její náklady se nyní snížily na 99,99 USD. Nový hardware je také výrazně kratší než originál, zahrnuje látkovou skořápku, kterou lze změnit podle uvážení uživatele, řadu dokončení, jako je dub, ořech, pramen atd., Stejně jako vestavěný oddaný basový tweeter pro mnoho vylepšených zvuk.

Amazon se rovněž zabalil do inovace druhé generace daleko pro „lepší zpracování slov“. Pokud hledáte cenově dostupnou konfiguraci zvuku s více místnostmi, pak je to řešení.

Předobjednávky pro novou Echo začínají dnes, s přepravou se očekává, že začne do 8. listopadu.

Koupit: Echo 2 od Amazonu: 99,99 $

Echo Plus: Echo má nyní obrovský zralý sourozenec zvaný Echo Plus. Je to přibližně přesně stejná fyzická velikost jako původní Amazon Echo a zahrnuje vestavěné schopnosti Smarthome Hub. Amazon tlačí Echo Plus jako nový člen domácnosti, který nezahrnuje BIT až žádnou konfiguraci, kde se moudré příslušenství týká schopnosti správy 100+ automatizačních zařízení.

Podnik dokonce hází jedinou žárovku White Philips Shade s nákupem Echo Plus 149,99 $. Působivě Amazon rovněž představuje myšlenku rutin hlasového velení s Echo Plus, což znamená, že jednotlivec může být schopen uvést „Alexa, skvělý večer“, což nutí systém, aby zkřízl světla na 50% a zapnul televizi večerní film.

Echo Plus bude nabízena v možnosti stříbrného, černého a bílého dokončení, přičemž předobjednávky jsou nyní otevřeny nejlépe a doprava se očekává, že začne 31. října.

Koupit: Echo plus s úplně zdarma Philips Shade Bulb od Amazonu: 149,99 $

Echo Spot: Tohle je poněkud neobvyklý úvod, ale je pravděpodobné, že pro některé lidi okouzlí. Spíše než přijímat příchozí video telefonní hovory na smartphonu nebo tabletu, majitelé oblasti budou moci využít 2,5palcovou kruhovou obrazovku k prohlížení materiálu a také pro tyto telefonní hovory podobně jako Echo Show. Může také získat videozáznam z bezpečnostní a bezpečnostní videokamery mimo jiné, jako jsou melodie, povětrnostní stav a další.

K dispozici v černé i bílém dokončení, můžete si nyní předobjednat oblast nejlépe za 129,99 $ s přepravou, která se očekává, že začne 19. prosince.

Koupit: Echo Area od Amazonu: 129,99 $

Tlačítka Echo: Kromě všech výše uvedených Amazon rovněž představil něco, co se nazývá „tlačítka“. Nezdá se, že mají žádný typ skutečné funkce ještě jinou než fyzikální tlačítka, která jsou spojena s internetem.

Předpokládáme, že Amazon bude záviset na předání těchto věcí intuitivním i geniálním designérům, aby se nalezeli s velkým využitím situací toho, co vypadá jako náhodně bizarní produkt.

Tlačítka Echo budou náklady na 20 $ za dvoubarev, ale bude potřebovat ozvěnou gadget, aby mohl splnit jejich funkci.

Echo Connect: Jedná se o poměrně skvělý produkt, který bude vynikající v domě starších osob nebo jednotlivců, kteří mají fyzické výzvy. Odkaz propojí vaši ozvěnu přímo s pevnou linku – ano, stále existují – být použity jako reproduktorový telefon v případě potřeby nebo dokonce umožní telefonním hovorům s pohotovostními službami využívat Alexu, pokud majitel spadne nebo není schopen provést volání.

Odkaz bude vystupovat 35 $, když se představí koncem tohoto roku a může být dnes předobjednáno.

Koupit: Echo Link od Amazonu: 34,99 $

TV 4K+HDR TV: Apple má Apple TV 4K s HDR a podporou Dolby Vision a nyní má Amazon rozkošný bit 4K TV TV dongle celkem s 4K video při 60 snímku, HDR a Dolby Atmos Audio. Hluk známý?

Rovněž poskytuje čtyřjádrový procesor 1,5 GHz s WiFi a celkovým hlasovým ovladačem kompatibilním s Alexa. Všechno se zdá být velmi podobné tomu, co Apple uvádí na trh s Apple TV 4K, ale tento konkrétní část stojí pouze 70 $.

Nová TVest TV je nabízena pro předobjednávku Best nyní s přepravou, která se očekává, že bude zahájena 25. října.

KOUPIT: 2017 Ukončit televizi z Amazonu: 69,99 $

BMW Connect: Vypadá to, že Apple CarPlay i Android auto mají trochu konkurenci. Pokud jste Amazon a také máte vznešené ambice převzít svět, můžete si to také rozhodnout ve velkém měřítku. Podnikání nyní odhalilo partnerství s BMW, které uvidí Alexa ve všechnull