Další zpráva říká, že první 3nm čipy společnosti Apple pro MacBook Pro v letošním roce

June 2, 2023 0 By gaaxo

Apple začne používat čipy založené na 3nm výrobním procesu, jakmile na konci letošního roku, přičemž Digitimes uvádí, že TSMC začne Vyrábí se čipy v objemu koncem tohoto roku.

Zpráva o Paywalled Digitimes, kterou Vidí společnost MacRumors, naznačuje, že čipy budou použity v Apple MacBook Pros s výrobou, která se stane do výstroje před koncem tohoto roku.

To také odpovídá zprávě komerčních časů Tchajwanů, která věřila, že TSMC bude mít hromadnou výrobu připravenou do konce roku 2022.

Pokud se to všechno stane, můžeme očekávat, že nové 3nm čipy budou použity v nadcházejícím 14 a 16palcovém Občerstvení MacBook Pro, pravděpodobně s postavením M2 Pro a M2 Max Chips. Nyní se také očekává, že Apple A17, čip, který bude pohánět iPhone 15 příští rok, bude založen na stejné technologii podle stejné zprávy Commercial Times.

Přesun společnosti Apple k procesu 3NM nemusí nutně znamenat, že můžeme očekávat zvýšení rychlosti jako výhradní výsledek změny, ale měl by zajistit, aby bylo vyžadováno méně energie a zároveň způsobit méně tepla.

Tyto dvě věci v souzvuku by měly umožnit postavení čipů Apple, aby se běžely rychleji, a v důsledku toho vytvořily výkonnější čip.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.6.1 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stahování: iOS 15.6.1 Final IPSW odkazy OTA soubory a iPados 15.6.1 Vydáno

Beta kompatibilní a podporovaná iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

iOS 16 beta 7 ke stažení, datum vydání: Zde je, když se očekává, že Apple vydá ho

Stáhnout: IOS 16 Beta 7 IPSW odkazy pro iPhone a iPad vydány

IOS 16 Beta 7 Profil soubor stahování aktualizace OTA bez účtu Dev Out

Stáhněte si odkazy IOS 16 Beta 7 IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus, iPad [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.