Cast stín, přehrát poznámku

June 29, 2022 0 By gaaxo

hledání způsobu, jak bavit kamarády a rodinu této prázdninové sezóny? Nevypadejte ještě více než photockell piano poháněný arduino. [ASAHILLIS] tuto poučenou pro budování 6-notebe hudebního velitelského centra.

Klavír využívá fotorezistory, aby se každá poznámka, když hráč spustí ruku na něj. Poznámky lze naladit nezávisle pomocí potenciometrů na přední straně krabice. Hack používá dva obvody: jeden chcete generovat tóny a sekundu je míchat. [Asahillis] Přizpůsoben [Lesní MIMS III] nadčasové schémata pro výrobce tónů 555 a 741 audio mixer pro vytvoření jeho fotobanice klavíru.

Když je přístroj zapnutý, kód trvá 5-sekundový čtení okolního světla a nastavuje prahovou hodnotu založenou na jeho nálezech. Poté, první poznámka bude znít, což znamená, že klavír je připraven k přehrávání. Každá poznámka má vlastní prohlášení, která říká, že je to zvuk, když jeho odpovídající fotorezistor dosáhne hodnoty pod nastavenou prahovou hodnotu (když hráč vrhá stín). V průvodci je demo video, ale nemohli jsme to vložit sem. Podívejte se na demo video po přestávce.

Pokud se rozhodnete rockovat se svými světly, vždy je to vynikající laserová harfa.