Údajné pixel 3 xl prototypové fotografie ukazují Notch, Dual Front Cameras, Chin

June 21, 2023 0 By gaaxo

tam bylo docela dost scuttlebutt obklopující, jak budou vypadat pixel 3 a pixel 3 xl Některé pochybné úniky, které tvrdí, že ukazují, co můžeme očekávat, když k tomu dojde.

Nyní máme další kolo úniků, tentokrát ukazující, co se zdá být časným prototypem pro větší ze dvou zařízení, doplněné stejnými viditelnými funkcemi, které se dříve říkaly.

Obrázky, které se poprvé objevily na fórech XDA-Developers, ukazují telefon, který vypadá děsivě podobně jako to, co předchozí úniky navrhly, bude vypadat Pixel 3 XL. To zahrnuje zářez, že se zdá, že tak četní lidé jsou proti, stejně jako značnou bradu – pravděpodobně vyžadovanou při nákupu, aby se tyto stereofonní reproduktory dostaly na obličej zařízení.

Všechno jives dokonale se zprávami od Bloombergu, ačkoli nedostatek loga Google kolem zadní části zařízení pravděpodobně hovoří s původem prototypu.

Mnoho z nich zde bezpochyby poukazuje na to, že Notch, něco, co bylo polarizačním bodem, protože iPhone X byl spuštěn koncem minulého roku a nadále dělil lidi, i když téměř každý výrobce telefonů Android následoval.

Pokud má Google dělat to samé, alespoň pro pixel 3 xl, jak by se zdálo, že tento únik potvrdí, můžeme očekávat, že bude spousta zpět. Pověsti o tom, že v tomto zářezu jsou dvě kamery, ještě nevysvětlily, k čemu jsou, takže se může dosud ukázat, že zářez stojí za to, pokud přidá užitečnou funkci.

Bez ohledu na to, že musím říci, že se mi líbí celkový vzhled, ale vyhrazuji si úsudek, dokud neuvidím něco mnohem mnohem více připraveného na výrobu.

(Zdroj: XDA-Developers)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 11.3.1 s vydáním Exploit Ian Beer Post Ian Beer

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone a iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si soubor profilu konfigurace iOS 12 beta ota bez účtu vývojáře

Stáhněte si iOS 12 Beta 1 IPSW odkazy a instalace na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 12 beta 1 stáhnout odkazy IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

iOS 12 beta 1 poznámky k vydání, změny a známé problémy podle Apple

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.