Amazon prodává odemčené Google Pixel 3a za pouhých 279 $ Ideal Now

July 18, 2023 0 By gaaxo

Existuje mnoho skvělých způsobů, jak utratit nahoru tisíc dolarů ideální, ale získání nového smartphonu s největší pravděpodobností není na vrcholu seznamu . To však neznamená, že se nemůžete dodávat novému telefonu – jen hledejte výhodnou výhodnou výhodnou hodnotu za pouhých 279 $. Ach, stejně jako odemknuté.

Obvykle by tento telefon nabídl cokoli až 400 $, což je již úctyhodná cena. Pokud však koupíte nyní a vyberete jen černou barvu, můžete ušetřit 30%.

Koupit: Google – Pixel 3A s 64 GB paměťovým mobilním telefonem (odemčený) – jen černá z Amazonu: 279 $ | Původní cena: 400 $

Pokud plánujete vybrat dostupný telefon Android, je Pixel 3A skutečně jedinou volbou, na kterou se musíte podívat. Vzhledem k tomu, že je to telefon Google, pochopíte, že získá mnohem více aktualizací, mnohem rychleji. Můžete utratit velké množství peněz za špičkový telefon Android a také nemáte aktualizace jako pravidelně. stejně jako to není jen dobré.

Pokud jste tak nakloněni, můžete se dokonce dostat do beta verze Android a také vyzkoušet věci dříve než všichni ostatní. To absolutně není situace u mnoha výrobců třetích stran.

Věci se ještě mnohem lépe, když přemýšlíte o funkcích pixelů na palubě. Schopnosti pro noční pohled Google naznačují, že budete pořizovat neuvěřitelné obrázky v temných podmínkách, ve kterých smartphone nemá ideální práci. A to vše za pouhých 279 $.

Takové obchody se dlouho nevzdávají. Amazon posílí náklady nebo zásoby budou jen suché. S ohledem na to bychom absolutně navrhli, aby se vaše koupi brzy dostala. Než bude pozdě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší úložiště Cydia a také zdroje pro iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver

iOS 13.5 Twikeaks Awickbreak Compatible with UNC0ver 5.0.x [List]

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, mnohem více využíváním UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

IPhone SE 2 2020 Protector obrazovky: Zde jsou to nejlepší, co můžete dnes získat [seznam]

Případ iPhone SE 2 2020: Právě zde jsou ty nejlepší, které můžete získat dnes [seznam]

Kodi 18.7 IPA APK Stáhnout pro iOS 13 / IPADOS 13, Android vydán

Spusťte několik 2 čísel účtů WhatsApp na 1 iPhone ideálním způsobem, tady je jak

Stahování: IOS 13.5 Konečné odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná společně s IPADOS 13.5

iOS 13.5 útěk z vězení UNC0ver 5.0.0 IPA ke stažení je out

Útěk z vězení: Downgrade iOS 13.5 na iOS 13.4.1 pro útěk z vězení Checkra1n, tady je jak

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.