Ponorné roboty Vyhledávací vši s lasery

August 13, 2022 0 By gaaxo

De-Loucing je zkoušení zemědělského procesu. To se stává velkým problémem v pera, které zahrnují mnoho nespočetného lososa farmého lososu Norwegians – největší světový vývozce lososa – atmosféra, která umožňuje parazitu vzkvétat. Chcete-li se vypořádat s problémem, Stingray, založená [Stingray Marine Solutions], je autonomní dron schopný zničit vši laserem v nákupu desítek tisíc za den.

Zavedeno v Norsku v roce 2014 – stejně jako některé oblasti ve Skotsku v roce 2016 – Stingray plováky v lososovém peru, výstraha stejně jako čekání. Pokud se softwarová aplikace pro rozpoznávání obcházení (nikdy nevěřil, že byste toto termín slyšel, HUH?) Detekuje parazit pro mnohem více než dva snímky ve video krmivu, okamžitě ji zničí s 530 nanometru-široký, 100 milisekundový laserový puls až dva metrů. Neoblížují se – lososové šupiny jsou reflexní dostatečné k tomu, aby ho nechaly nezraněné, zatímco škůdce je smažena k ostrému. V akci je to podobné bodově obrannému laseru na kosmické lodi.

Zemědělská technika založená na pozemku má své vlastní otázky s plevelem, stejně jako nepříznivé rostliny, které je tento robot hodnocen v Austrálii, jehož cílem je zakořenit.

[Díky za tip, Douglas!]