Užijte si zážitek a funkce Google Pixel na zařízeních Android

February 8, 2023 0 By gaaxo

zpět za starých dobrých časů, Google by se spároval s dobrými výrobci telefonů a každý rok vydal dvě cenově dostupná zařízení Nexus, doplněná jejich nejnovějším Androidem. Tato zařízení byla implikována pro stanovení měřítka zkušeností s Androidem a určitě odvedla fantastickou práci. Cut do roku 2016 a Google najednou vyřadil projekt Nexus a vydal dvě zařízení pixelů, všechna sama o sobě. Zde je návod, jak získat zkušenosti Google Pixel na vašem zařízení Android.

Kromě fantastického hardwaru se Google také ujistil, že pixely vypadaly a cítily se úplně jinak, a to i od zařízení Nexus. Nejlépe z bootovací animace, tlačítka Navbar, jiný odpalovač než zcela nového asistenta AI, se zdálo, že funkce Pixel se zdála exkluzivní. Navzdory lákadlu je ceny Pixel pro mnoho potenciálních kupců prakticky inhibiční. Stále však můžete získat zážitek a funkce Google Pixel na jakémkoli zařízení Android dodržováním níže uvedených návrhů a modů.

Související článek: Jak zajistit, aby váš telefon vypadal jako Google Pixel

Spouštěč

Několik měsíců Google vydal aplikaci Pixel Launcher v obchodě Play Store a tapety. Společně tyto dvě aplikace drasticky změní váš vzhled domovské obrazovky. Je tu však úlovek. Launcher Pixel nepodporuje přizpůsobené balíčky ikon. Což znamená, že touto metodou nedostanete ty krásné ikony kruhových pixelů. Z tohoto důvodu doporučujeme jednu z následujících dvou aplikací pro launcher třetích stran (koupit pro verze pro mnohem více možností přizpůsobení):

Nova Launcher (v5.0 beta a výše)

Jako jeden z nejlepších odpalovačů Android na trhu poskytuje spoustu přizpůsobení, natolik, že zjištění nejlepší konfigurace může být v některých případech problematické. S ohledem na to, kroky k tomu, aby Nova vypadala, jako by byl nabízen spouštěč pixelů:

Stáhněte si a nainstalujte nova spouštěč z obchodu Play. Pro lepší přizpůsobení získejte hlavní verzi za zhruba 2 $. Nastavte nova jako výchozí spouštěč.

Po prvním nastavení vám Nova umožní vybrat si některé předvolby (lze je změnit později v nastavení Nova). Vyberte světlo pro celkové téma, pohlcující styl zásuvky aplikací a přejeďte jako otevřená akce zásuvky aplikací.

Otevřete nastavení NOVA (dlouhé stiskněte jakoukoli prázdnou oblast na domovské obrazovce a klepněte na nastavení).

Nastavit zásuvku aplikací:

Otevřené zásuvky na aplikaci a widgety.

Nastavte mřížku aplikace zásuvky jako 5 × 4

Ujistěte se, že jste povolili často používané aplikace, přejetím k otevření a přejetím indikátoru.

Povolte rychlé posouvání a nastavte svitku Accent Color na Teal.

Povolte vyhledávací lištu nad aplikacemi.

Nastavení domovské obrazovky:

Otevřená plocha.

Nastavte mřížku na ploše na 5 × 4.

Upravte velikost ikony a štítky podle vašich preferencí.

Nastavte šířku a výškové polstrování na střední.

Povolte přetrvávající vyhledávací lištu a vyberte požadovaný styl vyhledávacího řádku.

Nastavit doku:

Nastavení otevřených doku.

Nastavte pozadí doku do obdélníku, průhlednost na přibližně 30%a povolte remízu za navigační lištou.

Nastavte ikony doku na 5 na stránku.

[GooglePlay url = ””/]
Akce Launcher 3

Spouštěč Action Launcher chápe, že byste mohli chtít „pixelifikovat“ zařízení, takže poskytuje užitečný návrh nejlépe v nabídce domovské obrazovky a nastavení akce. Jednoduše postupujte podle pokynů na obrazovce a s několika rychlými přepínači bude váš telefon nastaven. Na rozdíl od Nova Launcher je mnoho nastavení pixelů k dispozici ve verzi Plus.

[GooglePlay url = ””/]
Balíčky ikon

Existuje již obrovské množství ikon balíčků poskytujících kruhové ikony. Mezi naše oblíbené patří ponory od Vertus a Pixel Icon Pack od Saurabh Gupta. Jak již bylo řečeno, nemusíte používat balíčky ikon pixelů, aby vaše zařízení vypadalo skvěle. Tam jsou spousta balíčků ikon, zcela zdarma i placené, a vždy můžete přijít na to, který z nich pro vás nejlépe funguje. Jednoduše si stáhněte jeden z obchodu Play; Poté otevřete nastavení spouštěče.

Pro Nova Launcher, klepněte na Look & Feel a vyberte téma ikony.

Pro spouštěč akcí, otevřený displej a vyberte ikonovou balíček.

Tapety a vyzváněcí kabely Google Pixel

Stáhněte si tapety Google Pixel a vyzváněcí tóny.

Pixel Navbar

Je možné vyměnit vaše navigační tlačítka na navigaci na skladové navigaci za pevnými bílými. Váš telefon by však měl být zakořeněn s jakýmkoli z nainstalovaného modulu nebo substrátu Xposed Framework, CM12/13.

Pro Xposed

Stáhněte a nainstalujte navigační lištu Pixel od Paphonb. Framework Xposed automaticky detekuje modul a oznámí vás. Klepněte na „Aktivace a restartování“. Po restartu telefonu zjistíte, že se vaše tlačítka navigační lišta změní. Tento modul také poskytuje animace tlačítka Pixel Home a několik dalších možností, které přidávají celkový zážitek dobrý dotek.

Pro motor CM13/14

Stáhněte a nainstalujte Pixel Navbar z tohoto odkazu. Otevřete aplikaci pro vybírání tématu. Na aktuálně aktivovaném tématu klepněte na tři svislé tečky vpravo dole. Vyberte navigaci a vyberte navigaci pixelů. Počkejte na změny. Tato aplikace žádná nenabízínull