PUBG Mobile Wardrobe aktualizovaná novým příkopovým kabátem na omezenou dobu

January 19, 2023 0 By gaaxo

Existuje právě teď jen několik jev, který může konkurovat světu PUBG, i když lidé v epických hrách mohou tvrdit, že Fortnite je na stejné úrovni jako srovnání .

Bez ohledu na to, které ze dvou velkých vydání softwaru ocitnete nejvíce, je spravedlivé říci, že obě hry Battle Royale jsou populární a část této popularity pochází z neustálých aktualizací, které hry dostávají.

Ať už tyto aktualizace přinášejí nové herní režimy, nové postavy nebo další zbraně nebo příslušenství nebo jen prosté staré opravy chyb, sazba, za kterou obě přijímají aktualizace, je docela působivá.

Jako příklad toho příkladu, hry Tencent sdílely nový přírůstek do PUBG Mobile prostřednictvím oficiálního účtu na Twitteru a je to ten, na který se mnoho hráčů těší.

Do hry jako takové nepřidává nic, ale určitě to způsobí, že hráči budou vypadat trochu chraptivější, zatímco budou podnikat, aby se ujistili, že jsou posledním hráčem. Samozřejmě mluvíme o příkopu.

Jak tvůrci hry sdíleli prostřednictvím Twitteru dříve, že nyní je k dispozici nové nositelné, ačkoli je třeba poznamenat, že tomu tak bude pouze po omezenou dobu. Nevíme, jak dlouho to bude, ale pokud jste jedním z těch, kteří musí mít nejnovější vzhled, dokonce i ve hře, pak se budete chtít pokusit dostat na to dříve spíše než později.

Jsme velcí fanoušci Fortnite i PUBG a víme, že jste také. Těšíme se, až uvidíme, jak se obě hry a jejich příslušní vývojáři pohybují do roku 2018. Nikdy nebyl lepší čas být fanouškem střelců Battle Royale, zejména na Mobile!

Můžete také chtít vyzkoušet:

iOS 11.4 Konečné ke stažení Očekávané datum vydání

Stahování beta iOS 12, zvěsti, funkce, datum vydání [vše, co dosud víme]

PUBG Mobile 0.7.1 Beta APK, IOS App Roll Out, Patch Notes škádlené

Útěk z vězení iOS 11.3.1: S finále iOS 11.4 a brzy vydáním beta iOS 12, uvidíme nový veřejný útěk z vězení?

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.3.1 / 11.2.6 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Stáhněte si iOS 11.3.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravou pro opravu obrazovky třetích stran

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.