Aktualizace Google Glass Xe12 přidává zámkovou obrazovku, mrknutí na natáčení obrázku, YouTube, Hangouts a mnoho dalšího

October 10, 2022 0 By gaaxo

Google Glass Xe12 Aktualizace byla dnes zveřejněna. S celou řadou vzrušujících a užitečných funkcí si to nesmí chybět žádným majitelem prvního hlavního nositelného technologie Big G a po přestávce můžete zachytit všechny detaily!

Při oznámení velké aktualizace prostřednictvím oficiální stránky Glass ‘Glass’ Glass ‘je zřejmé, že vyhledávací společnost chce, aby majitelé gadgetu měli příjemnou prázdninovou sezónu pomocí některých nových funkcí a představili běh některých funkcí, které Xe12 přinesl podél.

Zabezpečení, i když není tak kritické na skle, dokud nezasáhne maloobchodní trh, je pro uživatelskou základnu stále zásadní. Google tedy nyní přidal schopnost uzamknout displej, jak byste měli na „normálním“ Androidu. Tímto způsobem můžete udržet obsah vašich digitálních specifikací bezpečně mimo zvědavé oči (HAR, HAR), dokud se je nerozhodnete znovu použít.

XE12 také přinesl Glassware Hangouts. Videovol bude, pokud spotřebitelé určitě vezmou sklo po svém maloobchodním vydání, nedílnou součástí obecné uživatelské zkušenosti. Zprávy Hangouts tedy přicházejí prakticky ruku v ruce a jakmile tuto funkci aktivujete prostřednictvím aplikace Myglass Companion, budete dobré jít.

Ačkoli aplikace Myglass se dnes konečně dostala na iOS, je to proto, že byla tažena. Google říká, že bude k dispozici někdy později v tomto týdnu.

XE12 také přidává schopnost odesílat klipy přímo na YouTube. Získáte dojem, že virová videa ze skla v akci bude nedílnou součástí identifikace osudu aktuálně betaovaného počítače, když se dostane k koncovému uživateli, takže přidáním této funkce budou takové mimo skleněnou bublinu schopno Chcete -li vidět, jaké to je nahrávat od POV pomocí očí a hlasu.

Jednou z nejzajímavějších funkcí XE12 je nová funkce Wink, která vám umožní rychle a snadno vyfotografovat obrázek pomocí jen mrkného gesta. Není to povinné a lze jej snadno vypnout nebo zapnout v doprovodné aplikaci, ale pokud jde o zajištění, že vám nebude ujít příslovečný moment Kodak, nová aktualizace softwaru vás zakrývá. Upozorňujeme však, že funguje pouze s novějším modelem Google Glass V2.

A konečně, stejně jako integrace hudby Google Play, o které se můžete dozvědět mnohem více o zde, XE12 konečně vyloučí podpis zprávy, takže již nebudete dráždit, že neuživatelé „poslali sklem“, který připojí vaše zprávy a E -Mails.

Chcete-li zahájit automatickou aktualizaci sklenice na nejnovější aktualizaci softwaru, ujistěte se, že je připojen k Wi-Fi a je zapojen k náboji při nákupu, aby se aktualizoval.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.