Hands-On s PS4 Project Morpheus Virtual Reality Headset [Video]

January 31, 2023 0 By gaaxo

Google staví sklo, Facebook právě koupil Oculus VR za 2 miliardy dolarů, a v případě, že jste si toho nevšimli, zařízení virtuální reality neustále rostou na to Význam v našich digitálních světech. Na nedávné konferenci vývojářů Game Developers sundala společnost zábaly a demotorovala své vlastní VR řešení, známé jako projekt Morpheus, a pokud jste zmeškali původní prezentaci, celé oznámení a demonstrační zasedání je nyní k dispozici k prohlédnutí zpět.

Nyní, vzhledem k tomu, že zařízení nese logo PlayStation, a samozřejmě bylo na konferenci Game Developers představeno, je jasné, že společnost Sony se tímto zařízením zaměřuje na hraní. V současné době se Oculusovo úsilí soustředilo kolem herního světa, ale s Markem Zuckerbergem nyní u kormidla chce sociální síť proměnit technologii v metodu lepšího propojení světa prostřednictvím virtuální reality.

Zmíním se zde o Oculusu, protože projekt Morpheus je v mnoha ohledech podobným produktem s cílovým publikem. Hraní bude jeho silně, ale jak navrhují různé aktualizace sítě PlayStation, je systém společnosti Sony pro domácí zábavu stejně o propojení jednotlivců po celém světě, jako o hraní her, a jako takové jsme mohli vidět rozvíjení divoké rivality mezi Sony a Facebook v nadcházejících letech.

Co tedy na základě dema GDC přesně víme o projektu Morpheus? Zahrnuje to displej 1080p s ovinutím s 90 stupňovým polem, který pokrývá celou periferii uživatele a poskytuje to, co společnost Sony popisuje jako „novou úroveň ponoření“ při hraní her. Podobně jako u Oculus Rift, hlavní gadget namontovaný na hlavě je v dílech tři roky, a ačkoli dosud neexistuje datum vydání nebo ceny, víme, že se připojí přímo k PS4 přes HDMI nebo USB, jako stejně jako synchronizace s videokamerou PlayStation a příslušenstvím pro přemístění PlayStation.

Bez solidního datum spuštění nebo dokonce k cenové skupině Ballpark, který má pokračovat, máte pocit, že Sony je již za Oculus Rift, která dorazí koncem tohoto roku pro hráče PC, as prezidentem Sony Shuhei Yoshida dokonce vzdává hold Rift při poznamenání Že to „inspirovalo“ práci své vlastní společnosti, bude japonské oblečení silně závislé na dosah své vlajkové konzole, protože se pokouší učinit z projektu Morpheus úspěch.

Podívejte se na video níže a nezapomeňte nechat své komentáře prostřednictvím typických kanálů.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.