Stahování: iOS 12.2 Beta 5 Vydáno pro testování

December 1, 2022 0 By gaaxo

Nyní si můžete stáhnout a nainstalovat iOS 12.2 Beta 5 IPSW odkazy a aktualizaci OTA. S bezprostředním účinkem společnost Apple Inc. se sídlem v Cupertinu zpřístupnila iOS 12.2 Beta 5 všem registrovaným vývojářům.

Vydání znamená, že všichni testeři softwaru – což v podstatě znamená, že uživatelé, kteří jsou registrováni v programu Apple Developer, a chtějí zaručit, že iOS 12.2 je stejně neprůstřelné, jak to může být – nyní mohou získat nejnovější beta beta pro všechny kompatibilní iPhone , iPad a iPod touch hardware.

To samozřejmě znamená, že tito vývojáři si mohou nejen prohlédnout iOS 12.2 Beta 5, pokud jde o změny a celková vylepšení, ale mohou také spustit své vlastní aplikace a software proti vydání, aby zkontrolovali kompatibilitu a hladké uživatelské zkušenosti.

Vzhledem k tomu, že se jedná o pátou beta beta iOS 12.2, která má být vytlačena do rozvojové komunity, nemůže to trvat dlouho, dokud to Apple nepovažujeme za připravenou pro veřejnost a ve skutečnosti odneste štítek „beta“ a uvolní ji na to koneční uživatelé. Až k tomu dojde, povodní se otevřou a uživatelé se přemístí pryč od iOS 12.x.x ve prospěch nejnovější hlavní aktualizace společnosti. A nezapomeňte, získáme také náš první pohled na iOS 13 v nadcházejících měsících na letošní konferenci Worldwide Developers Conference, která je hned za rohem.

Pokud jde o toto konkrétní vydání, vzhledem k tomu, že se jedná o pátou beta beta v plánu iOS 12.2 Apple, nemá nic víc než vylepšení, opravy a vylepšení stability v obchodě. Jakmile bude sestavení vyšetřováno a roztaženo, je velmi nepravděpodobné, že inženýři společnosti Apple přidají jakoukoli novou funkčnost, která nebyla zavedena v předchozích betach iOS 12.2. Pokud jde o nové funkce, iOS 12.2 obsahuje řadu vizuálních vylepšení v aplikacích, jako je peněženka, změny ikony a televizní widget revitalizuje v kontrolním centru.

Zahrnuje také aktualizaci, která přináší Apple News na kanadský trh s anglickými a francouzskými překlady. Pro ty, kteří mají rádi nahrávání vlastního hlasu, zahrnuje iOS 12.2 také čtyři zcela nové postavy Animoji a vylepšenou podporu HomeKit pro nové smart televizní sady, které přijaly protokoly HomeKit Apple.

Toto páté verzi beta beta iOS 12.2 je v současné době k dispozici pro registrované vývojáře iOS ke stažení jako odkaz IPSW směrem k vývojáři.apple.com. Je také možné projít normálním procesem stahování bez vzduchu (OTA) na kompatibilních zařízeních pro iPhone, iPad a iPod Touch z Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru s ohledem na to, že jakákoli zařízení stahování aktualizace OTA bude muset mít Nainstalován příslušný konfigurační profil beta.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Downgrade iOS 12.1.4 na iOS 12.1.1 Beta 3 pro útěk z vězení [průvodce]

Útěk z vězení iOS 12 / 12.1.2 / 12.1.2 Beta 3 s UNC0Ver a nainstalovat Cydia, tady je, jak [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 12.1.4 Použití Luca’s WebKit Exploit může být brzy možné

Stáhněte si iOS 12.1.4 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA s opravnou chybou v důležitém facetime

Stáhněte si iOS 12.2 Beta 3 odkazy IPSW, aktualizace OTA pro váš iPad nebo iPhone

Nejlepší seznam případů Galaxy S10 / S10+ / S10E: Zde jsou nutné pro ochranu

Galaxy S10 / S10+ / S10E Protector s temperovaným sklem: Zde jsou nejlepší

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.