AirPods 3 zřejmě použije podobný kompaktní systém v balíčku jako AirPods Pro

May 26, 2023 0 By gaaxo

Appleovy další vydání AIRPODS, třetí generace útěku, zřejmě použije podobný systém v balení (SIP), který se používá v systému použité v inf. AirPods Pro.

Zpráva přichází prostřednictvím nové výzkumné poznámky od Analytika TF International Securities, Ming-Chi Kuo. Kuo již dříve uvedl, že Apple AirPods 3 bude vypadat podobně jako AirPods Pro, takže by mohlo být způsobeno, že budou také použity podobné interní.

Použití podobného SIP by však nemělo naznačovat, že AirPods 3 také nabídne technologii aktivní technologie rušení šumu. Spíše přesun na vzhled podobný AirPods umožní pasivní izolaci, kterou standardní AirPods nemohou nabídnout.

Kuo také očekává, že obnovené AirPods 3 přijdou, jakmile v první polovině roku 2021, dva roky po propuštění AirPods Pro.

Společnost Apple AirPods byla obrovským hitem jak ve standardní i profesionální formě, tak ve více společnostech – téměř všechny! – Pokusili se je zkopírovat od té doby, co dorazili.

AirPods a AirPods Pro by mohly být na velkém roce 2021 s Apple iPhone 12 a iPhone 12 Pro zřejmě poprvé neposílaly s earpody v krabici. To by mohlo lidi přimět k nákupu bezdrátových uší s Apple jistě doufat, že AirPods a AirPods Pro prospějí.

(Zdroj: makrumory)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stahování: iOS 13.6 gm vydáno kompletní s podporou Carkey a další

Stahování: iOS 14 veřejný profil OTA profil OTA pro všechny vyzkoušet

Stáhněte si odkazy iOS 14 Beta 1 IPSW a nainstalujte na iPhone 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

Stáhnout: iOS 14 Beta 2 odkazy IPSW, OTA Profil & IPADOS 14 Beta 2

Získejte stahování souboru profilu iOS 14 beta 2 bez účtu dev, tady je, jak

iOS 13.5.1 Downgrade již není možné poté, co Apple zastaví podpisování firmwaru iOS 13.5 vězení

Útěk z vězení iOS 13.5.1 Pomocí checkra1n, tady je, jak

Útěk z vězení iOS 13.5 na iPhone 11, Pro Max, SE, iPad Pro, více pomocí UNC0ver 5.0.0 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 13.5.1 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone a iPad

Útěk z vězení iOS 13.5 Bez nebo bez počítače, tady je jak

Apple Watch EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.