Android 7.1.1 Nougat Update – klíčové funkce a datum vydání

April 29, 2023 0 By gaaxo

Některé chytré telefony již mají aktualizaci Nougat Android 7.0, zatímco jiné na to stále čekají. Zdá se však, že Google vydal aktualizaci Nougat Android 7.1.1, která obsahuje ještě více funkcí než dříve.

Za prvé, Android Nougat 7.1.1 obsahuje mnoho pozoruhodných funkcí pixelů pro všechny. Klíčové vlastnosti tohoto nového operačního systému Android jsou: nová aplikace fotoaparátu, zkratky aplikace s novou obrázkovou klávesnicí pro odesílání nálepky, Google Allo, Messenger, Hangouty a GIF.

Android 7.0 Nougat vs. Android 7.1.1 Nougat: Co je nového?

Aktualizace Nougat Android 7.1.1 obsahuje některé malé úpravy aktualizací, které představil Google na Android 7.0 Nougat. Měli byste pochopit, že Nougat Android 7.0 obsahuje funkce jako: nové emodži, funkce rychlého přepínání, která vám umožní pohybovat se mezi aplikacemi s jednoduchostí a vylepšením baterie.

Zmíněný operační systém vám rovněž umožňuje spustit dvě aplikace vedle sebe díky funkci více Window View, která byla nabídnuta dříve na LG i Samsung Péma, avšak díky této nové aktualizaci je nyní nabízena na Všechny gadgety Android, které na něm běží.

Android 7.1.1 Nougat: Kdy bude vaše sluchátka aktualizaci?

V závislosti na typu gadgetu, který vlastníte, získáte Android 7.1.1 Nougat dříve nebo později. Google oficiálně odhalil gadgety, které tento nový operaci budou brzy a také zde, je seznam zmíněných telefonů: Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 5x, Nexus 9, Pixel, Piel XL, Pixel C, Nexus Play také jako obecný mobilní 4GB.

Na druhou stranu Samsung zaváděl Nougat Android 7.0 pro Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Některé předběžné zprávy naznačují, že podnik přinese Android 7.1.1 Nougat do zmíněných telefonů, zdá se však, že změnili svou mysl.