4 Nejlepší aplikace pro Android, které musíte nyní využívat ideální (část 3)

May 8, 2023 0 By gaaxo

Vítejte zpět drazí čtenáři, milovníci technologií i Appers!. Appers? Zdá se vtipné správně, Appers je termín, který používám pro ty, kteří rádi hledají a zkouší aplikace na svých zařízeních. Dobře, pojďme k věci, dnes jsem zpět s částí 3 ze 4 nejlepších aplikací pro Android, které musíte využít ideální řady článků.

V situaci jste však předchozí části nezkontrolovali, zkontrolujte a zkontrolujte a zkontrolujte část 1 a také část 2. Takže začněme i DroidViewers i Appers!.

1. Rychlý vyhledávač

Úvod rychlého vyhledávače. Nezapamatujte si udělení oprávnění.
Tato základní i elegantní aplikace Android Android skutečně žije stejně jako její název. Musíte pouze představit aplikaci, stejně jako byste měli jít. Dodává vám schopnost procházet cokoli v celém zařízení. od klasifikací, jako jsou obrázky, videa, hudba, po jakýkoli typ dat nebo kontaktů, které jsou v současné době přítomny na vašem zařízení. Například zadejte písmeno „R“ do lišty Browse a poté vám ukáže cokoli z výše uvedených klasifikací, které jsou na vašem zařízení. Tato aplikace navíc opravdu ušetřila můj čas i úsilí a také udělala procházení věcí na mém telefonu bezproblémovým i intuitivním zážitkem. Kudos pro návrháře pro tuto vynikající aplikaci. Půjdu s několika funkcemi i snímky obrazovky pro vás, aby lidé chodili opatrně.

Musí si přečíst: Top 5 Android Apps, které stojí za to zkontrolovat tento měsíc

Procházení bez námahy a objevování zkušeností.
Vyhledejte a také klepněte na tlačítko Tři DOT a získáte přístup k nastavení.
Jen málo dostupných nastavení.
Změňte styl lišty procházení a také procházejte pozadí.
[GooglePlay url = ””/]
2. Ochrana ochrany osobních údajů a filtr

Ochrana ochrany osobních údajů a filtr
Jak název napovídá, tato aplikace vám umožňuje surfovat na webu nebo chatu na vaší preferované sociální síti využitím funkce stínu soukromí. Odstín ochrany osobních údajů vám umožňuje udržet lidi od vykušení do telefonu pomocí odstínu, který pokrývá celou obrazovku, s výjimkou části, kterou jste si vybrali, aby byla viditelná v malém okně.

Kromě toho můžete také nastavit jas odstínu pro zvýšené soukromí. Výsledkem je, že nyní můžete chit chatovat osobně znepokojovat zdarma. Nerozuměl tomu? Žádný problém, jen pečlivě odkazujte na níže uvedené snímky.

Nezapomeňte udělit oprávnění.

Stín soukromí v akci. Klepnutím na tlačítko tří řádků nakonfigurujte odstín soukromí a také okno. Všimněte si, že v okně je viditelná pouze část, kterou jsem si vybral k zobrazení, a také je zastíněna část obrazovky.
Nastavení nabízená k jasu modifikace, úprava tvaru okna a také získat přístup k primárním nastavení.
Hlavní nastavení této aplikace.
[GooglePlay url = ””/]
Nenechte si ujít: Top 5 adblock plus možnosti pro Android, které musíte vyzkoušet

3. Fluxy: stroj času

Nechoďte podle názvu této aplikace a věřte, že byste mohli čas cestovat zpět do minulosti nebo jít do budoucnosti. Co když však uvedu, že se můžete vrátit zpět do minulosti. Umožňuje vám nahrávat obrazovku na pozadí po celou dobu a pak vám umožní čas cestovat na zaznamenanou obrazovku, pokud byste chtěli vidět svou minulou interakci se zařízením. Tato aplikace navíc kategorizuje zaznamenanou obrazovku na základě aplikace, do které jste se při nahrávání dostali. Podle mého názoru by to bylo užitečné, pokud se rozhodnete předat svůj smartphone ostatním a v důsledku toho mají kontrolu na jejich interakci se smartphonem. Tato aplikace je druhem a také potřeba ke stažení. Další informace naleznete na níže uvedených snímcích obrazovky.

Fluxy: Primární obrazovka Maker Time.
Přepněte přepínač nalezený v horním ideálním rohu ruky na obrazovce a začněte nahrávat.
Záznam zobrazený v aplikaci.
Záznamy budou kategorizovány na základě aplikací.
Obecné nastavení.
Nastavení přístupnosti.
Nastavení zálohování e -mailu.
Oznámení uvedené v liště oznámení. Můžete přestat nahrávat ze samotného oznámení.
[GooglePlay url = ””/]
4. Dingless

Úvod bez Dingless.

Přesně chápu, jak odrazující je, když si užívám neuvěřitelné video na YouTube a pak se objeví všechny neočekávané oznámení. Výsledkem je, že zvuk je přerušen od tónu oznámení. Někdy mě to přimělo k otázce, proč bych si požadoval, aby můj telefon zazvonil, když jsem aktivně využíval svůj telefon. Opravdu, můžete si telefon udržovat na vibračním nebo tichém režimu, ale co pokud si nepamatujete, že budete deaktivovat tichý režim později?.

To je místo, kde se aplikace nazvaná Dingless týká vaší záchrany. Tato pozoruhodná aplikace vám dodává schopnost udržet telefon ve vibračním režimu, pokud je vaše obrazovka zapnutá. Ve chvíli, kdy vypnete obrazovku, váš telefon přepne zpět do režimu vyzvánění, což je pozoruhodná funkce. Má funkce, jako je hudební režimnull