Aplikace Apple Store pro iOS aktualizovaná s podporou vločky, dárkových karet, procházením přes Siri

April 22, 2023 0 By gaaxo

Očekávaná aktualizace oficiální aplikace Apple Store pro iOS je venku! Nová verze 2.4 umožňuje zakoupit dárkové karty přímo z aplikace, kterou můžete poslat do vaší domácnosti i přátel. Tyto dárkové karty jsou uvedeny tak, že jsou kompatibilní s funkcí vločky v iOS 6, v USA pouze prozatím.

Kupte si nové dárkové karty a také je pošlete e -mailem kamarádům a také z aplikace pro domácnost. Tyto dárkové karty jsou rychle integrovány s novou aplikací Passbook (pouze USA, vyžadováno iOS 6).

Přidána také podpora procházení a nákup produktů nabízených v obchodě Apple s využitím Siri (na kompatibilních zařízeních):

Požádejte Siri, aby vám pomohl objevit náklady a nakupovat produkty Apple. (Vyžaduje se gadget s podporou SIR.)

Zeptat se Siriho o věcech, jako je „jaké jsou náklady na iPad Mini“, vás vezme přímo do části aplikace, na kterou jste se Siri zeptali, jak je znázorněno na níže uvedeném obrazovce.

Kromě toho nová aktualizace rovněž přidává mnohem více celosvětové podpory funkce EasyPay v zemích, jako je Kanada, Francie, Itálie, Švýcarsko a Německo. Americká i britská verze již měla tuto funkci. Pro čínský trh byly také zavedeny nové volby splácení.

Kupte si doplňky v obchodě rychle s novou funkcí EasyPay, nyní nabízenou v Kanadě, Francii, Itálii, Švýcarsku a Německu. Stačí naskenovat čárový kód a celkem svůj obchod přímo z aplikace.

Spolupracuje s iPhone 4 nebo novějším, stejně jako iPod Touch (5. generace).

Podpora pro výběr dodatečných splátek v Číně.

Přestože poznámky o vydání iTunes zmiňuje podporu dárkových karet kompatibilních s passchovou v americkém obchodě, zjevně není online v skutečné aplikaci. Možná je to jen závada na straně serveru nebo něco jiného, ​​nevíme. Kontaktovali jsme o tom Apple podporu a také aktualizujeme publikování, když z nich uslyšíme jakýkoli typ aktualizace.

(Zdroj: Apple Apple Store pro iOS v obchodě iTunes App Store)

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a podívejte se na mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad i iPod Touch.

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.