Aplikace, které potřebujete pro zimní olympijské hry

April 20, 2023 0 By gaaxo

Olympijské hry v zimě jsou téměř na konci prvního týdne a bylo by těžké, abyste to nepovažovali za vzrušující. Jako planeta víceúčerních prokazatelů se zdá téměř nevyhnutelné, že byste si užili hry s půl okem na televizi a polovinou na našem telefonu nebo tabletu. Existují opravdu zajímavé hry, které ani nemusíte stahovat. Zde je několik her s nulovým MB Android, které musíte vyzkoušet.

Je snadné se inspirovat Pyeongchang 2018, takže jsme vyrazili některé z našich oblíbených aplikací, abychom vám udrželi společnost spolu s každým skluzavkou, skokem a bobovým …

Pyeongchang 2018

Oficiální aplikace Pyeongchang vás udrží aktuální se všemi věcmi olympijských her v zimě. Nemůžete si užít každou událost najednou, takže aplikace, která vám poskytne živé aktualizace ve všech událostech, je velmi užitečná.

Můžete zjistit, kdo je kvalifikován pro finále, plány událostí a zobrazit kompletní medailí tabulku s touto aplikací. Je to opravdu jednorázový obchod.

William Hill

A vaším jednorázovým obchodem pro sázení na zimní hry je William Hill. Je to jedna z nejlepších aplikací Android Betting Apps 2018 nabízí a můžete podpořit všechny své oblíbené sportovce v celé události.

Tak proč nepřidat ještě mnohem větší vzrušení do skoku lyžařů nebo vydělat nějaké peníze na magnáty?

Eurosport hráč

Pokud jste venku a na cestách, Eurosport Player je možná nejlepší volbou pro streamování her. Se všemi hlavními událostmi a také zachytit služby pro ty, které jste zmeškali, jste jen klepnutím na všechny akce.

Významná zmínka je třeba také jít do sportovní aplikace BBC pro ty ve Velké Británii, kteří mají také živé pokrytí každé události napříč Pyeongchangem.

Curling Wintertime Games

Toto je nejlepší hra, která se má kopnout zpět na pohovku. Curling je jedním z nejpopulárnějších sportů na zimní olympiádě a dokonale se přenáší do mobilních her.

Curling Wintertime Games je nejlepším příkladem na trhu Android, s úžasnou grafikou, spoustou šancí ukázat své dovednosti a, nejlepší ze všech, bez reklam!

Světové zimní hry

Jakmile podmaníte curling, můžete v této nádherné aplikaci vyniknout v 24 mnohem více sportu.

Téměř přepravujte vás do Jižní Koreje a tato hra je graficky zdravá a umožňuje vám jít na všechno od skákání lyžařů po Luge a slalom k urychlení bruslení.

Je to nejlepší aplikace, která má hrát spolu s užíváním událostí v televizi, a pro aplikaci bezplatné je to opravdu špičková třída.

Přečtěte si další: 15 nejlepších offline her pro Android