BAMF2011: Lasersaur je jeden velký laserový řezač!

September 5, 2022 0 By gaaxo

PSST … Chceš dostat laserovou řezačku, ale ne připraven prodat své vnitřní orgány? Nortd Labs ‘Lasersaur projektu si klade za cíl vytvořit open source velkoformátový laserový řezačkový / gegriver, který podřízne (Har Har!) Náklady na komerční modely odkupu velikosti.

Lasersauraur vybudoval přísně pomocí komponenty z globálně dostupného účtu, které vás nastaví zpět o 5 000 USD. Ale pokud můžete zdrojit některé z dílů lokálně … nebo ještě lépe, pokud máte talent pro scéno (krokové motory, jsou například běžné v junked inkoustových tiskáren) … může být možné srazit, že více. To je stále velký kus změny pro osamělé garáže tinkerer … ale pro školy nebo hackerspaces, nebo jakýkoli jedinec, který dokáže snížit určitou práci a financování, mohlo by to udělat laserovou práci mnohem praktičtější. Obchodní modely vstupu na úrovni vstupu mohou být pro podobné náklady, ale tyto jsou malé ve srovnání – lasersauur řezací postel je masivní 140 x 72 centimetrů!

Kromě toho, že snížení nákladů, dalším cílem projektu je prolomit z Windows / Corel Hegemony, která byla politika se spoustou komerčních laserových platforem. Lasersaur’s “mozek” je Arduino-založená a křížová platforma přírody. Hardware je propojen přes ovládacího štítu na zakázku, snadno nastavit se všemi komponenty přes otvoru.

Projekt Lasersaur je v současné době v uzavřené fázi alfa, s cílem plně zdokumentovaného open source uvolnění tohoto léta. Přispěvatelé projektu mají včasný přístup k designu a softwaru, pokud dychtivíte, abyste se dostali k Crackin ‘.