Aplikace pro zálohování uhlíku opouští beta, nyní k dispozici v Google Play Store

February 3, 2023 0 By gaaxo

jsme sledovali aplikaci pro zálohování uhlíku vzhledem k tomu, že byla vydána jako beta beta. Beta verze měla vypršet 30. ledna a my jsme to dnes opravdu očekávali na Google Play. Koush nezklamal naše očekávání a konečně vydal pravidelnou verzi této skvělé aplikace, která vám pomůže zálohovat všechny aplikace nainstalované v telefonu do různých služeb cloudového úložiště. A co víc, zálohování uhlíku může dokonce zálohovat aplikace na SD kartu vašeho telefonu.

Zálohování uhlíku vyžaduje, aby přístup kořenů na zařízení Android načítal soubory a poté je zálohoval do vybrané online cloudové úložiště, jako je Disk Google a Dropbox. Můžete provádět ruční zálohy a plánované zálohy jako pro vaše pohodlí a zajistit pravidelné zálohy.

Není to tak, že aplikace pro zálohování uhlíku funguje pouze na zakořeněných telefonech. Můžete jej použít i na svém nekořeněném zařízení, ale do počítače budete muset nainstalovat doprovodný nástroj. Zálohování uhlíku je tedy jednou z nejlepších možností dostupných pro bezpečné zálohování vašich telefonů (v současné době pouze aplikace) a doufáme, že Koush přidá několik dalších možností, jak obohatit naše zkušenosti s jeho užitečnou aplikací.

Pokud máte telefon Android s Android 4.0 a vyšší, můžete si tuto aplikaci zdarma stáhnout z obchodu Google Play zdarma. Aplikace v současné době nepodporuje telefony Motorola kvůli nějaké chybě v systému Motorola.

[AppBox GooglePlay com.KoushikDutta.backup]

Via: Google Play