Apple: „Pokud se nejedná o iPhone, nejedná se o iPhone“ [Videos]

February 26, 2023 0 By gaaxo

Apple právě vydal dvě zbrusu nové televizní reklamy pro iPhone, které říkají „Pokud to není iPhone, není to iPhone.“ Reklamy. , které jsou nyní k dispozici pro zobrazení ideálu, mají název „milovaný“ a „hardware a software“.

První video s názvem „milované“ je energetické stvoření, které začíná chmurnou podložkou a téměř okamžitě se kope se silným hlasem, který představuje iPhone. Voiceover prohlašuje, že iPhone „přichází s něčím jiným“ a cituje skutečnost, že 99% těch, kteří vlastní iPhone „milují“ svůj iPhone. Reklama, která prochází masivní mozaikou iPhone 6, ukazuje, že zařízení se používá pro různé věci – jako je volání FaceTime, mediální zprávy, zachycení videa HD a dokonce i distribuce lichých emodži sem a tam.

Druhé video, nazvané „Hardware & Software“, je klip třiceti sekund, který se zaměřuje na skutečnost, že Apple navrhuje hardware i software, aby harmonicky spolupracoval. Video je velmi zjednodušující, ale dělá fantastickou práci, když se dostane přes mantru, že „hardwarová část využívá maximum z softwarové části a softwarová část využívá hardwarovou část.“ Velmi základní koncept, ale ten, který uživatelé často neoceňují. “Když navrhnete celý telefon, všechny díly spolupracují jako jedna fantastická část”. Velmi jednoduchá, logická, ale velmi výkonná zpráva, která kromě konkurence nastavuje iPhone.

Obě videa vydrží po dobu třiceti sekund a odhlásí se se slognem „Pokud to není iPhone, není to iPhone“, což je pocta předchozímu Apple „Pokud nemáte iPhone, nemáte to Mějte kampaň iPhone „, která byla tak populární před několika lety, když iPhone 4 klepal.

Když se blížíme k oznámení týkajícímu se iPhone nové generace, vypadá to, že Apple zvyšuje svého marketingového výrobce ve snaze vyčistit zásoby starších a současných generačních zařízení.

Podívejte se na obě televizní reklamy, které jsme vložili níže, a dejte nám vědět, co si o nich myslíte v sekci komentářů.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.