Amazonský časný černý pátek 2016 Alexa-exkluzivní obchody jsou nyní naživo

June 19, 2023 0 By gaaxo

Ve skutečnosti se necítí, jako by to bylo dvanáct měsíců, protože loňské dohody Black Friday byly mezi internetem rozvíjeny. Ale bohužel, což znamená, že Amazonova raná černá páteční extravaganza se znovu vrátila.

To znamená, že prodejní událost Black Friday 2016 Behemoth je v plném proudu a nabízí nabídky a pobídky pro úsporu peněz na tunu produktů napříč všemi žánry. To je vše v pořádku a dobré, ale jak byste reagovali s vědomím, že některé z nejlepších obchodů se ve skutečnosti neslouží spotřebitelům prostřednictvím webu, ale jsou drženy výhradně pro prvočísla s přístupem k zařízení s podporou Alexa?

Pobouření může být první prvotní emoce, která přichází na mysl, a pravděpodobně správně, takže pokud jste se procházeli stránkami a stránkami Amazon, protože si myslíte, že se díváte na všechno, co Amazon nabízí. Jak je uvedeno výše, společnost zahájila svou akci Black Friday brzy tím, že si ponechala některé z nejlepších nabídek na jedné straně a zpřístupnila je pouze přes Alexa na kompatibilním zařízení.

Takže, pokud jste jedním z šťastných jednotlivců, kteří vlastní něco jako Amazon Echo nebo DOT a jsou hlavní předplatitel, můžete jednoduše říci „Alexa, jaké jsou vaše obchody?“ Denně a vám bude poskytnuta odpověď obsahující všechny denní před černé pátek, Alexa-exkluzivní obchody.

Ti, kteří mají kompatibilní zařízení, se mohou denně dotazovat o obchodech od dnešního dne do pondělí 21. listopadu. Potom je možné nechat Alexa objednávat některý z produktů, které přináší zpět prostřednictvím propojeného účtu Amazon a platební mechanismus.

Alternativně si můžete také prohlédnout stránku Secret Amazon’s Black Friday Deals a zobrazit všechny ty „s Alexa“, které Amazon chce udržet elitní menšinu. Věřte nám, obchody se rozhodně vyplatí vyzkoušet.

Jo a ano, Amazon také hází dárkovou kartu 5 $ na jakoukoli objednávku, kterou provedete s Alexou na položku v hodnotě 10 nebo více $.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Amazon nabízí 20 $ z jednoletého prvotřídního členství [pouze dnes]

Amazon Prime Video nastavená na globálně rozšiřte a převzít Netflix

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.