Microsoft pro vydání Vista Supreme Extras na Windows 7

January 22, 2023 0 By gaaxo

mějte na paměti Nejvyšší doplňky z éry Windows Vista? Zdá se, že několik z těch nejvyšších doplňků se vrátí na Windows 7, tentokrát však v typu zcela bezplatných aplikací. Paul ověřil, že společnost Microsoft má vydat dvě prominentní hry z Vista Supreme Extras na Windows 7 prostřednictvím her pro Windows Live. Ještě zajímavější je, že tyto dvě hry budou nabízeny zcela bez nákladů a budou běžet na všech verzích Windows 7. Zvláštní datum vydání dosud nebylo dokončeno. Hry pro web Windows to uvádí jako „brzy“.

Potřebovat přestávku? Pokud máte rádi tradiční hádanky na platformě, nebo chcete jen hrát rychlou ruku karet, máme pro Windows brzy několik fantastických nových her! Zde je ta nejlepší část … obě tyto hry budou zcela zdarma !!

Dvě hry, u nichž se očekává, že budou vydány pro Windows 7, jsou Microsoft Tinker a také je drží. Tinker, v podstatě je logická hra, ve které je cílem pomoci robotovi dosáhnout jeho domu řešením všech zavádějících hádanek. Tinker vám poskytuje 60 různých hádanek, které můžete vyřešit i Master. O Microsoft Tinker můžete zjistit mnohem více, včetně demo videa z našeho hodnocení zveřejněného zde.

Dokonce i roboti se někdy ztratí! Pomozte tomuto domu tím, že vyřešíte hádanky, které rozmotají neskutečný a zavádějící svět … ale buďte opatrní! Tinker má pouze omezené množství energie, takže ji budete muset používat rozumně nebo se ztratí navždy! Tradiční mentální potíže pro celou rodinu, Tinker má originální skóre, přesvědčivé vizuální prvky a 60 úrovní tradiční záhadné zábavy!

Hold Em, na druhé straně je pokerová hra. V této obtížné hře musíte hrát hru s kartami, přičemž váš počítač je vaším soupeřem. Hold ‘EM přináší možnosti personalizace, jako je změna vzhledu a také pocit paluby karty a hrací stůl.

Vyjměte se proti počítači pro zážitek z vysokých sázek, který vám nevyprázdní kapsu! Hrajte s pěti odpůrci počítačů a také si přizpůsobte vzhled paluby karty a také hrací stůl. Bavte se a vsaďte, co chcete – počítač vás nemůže zaplatit!

Chtěl bych vidět, jak se Windows DreamsCene vrátí na Windows 7! Je to už nějakou dobu, protože jsem naposledy předváděl své animované video tapety svým přátelům. Co o tobě? Jste nadšeni tím, že Nejvyšší doplňky se vrátí do všech verzí Windows 7 v typu zcela bezplatných aplikací? Pokud ano, na jakou aplikaci Supreme Extras se mnozí díváte dopředu? (HAT DIGETION @TOM_WARREN Twitter)