Android 4.1 Jelly Bean for Nexus One nyní k dispozici prostřednictvím přizpůsobených ROM

April 16, 2023 0 By gaaxo

Některé chytré telefony prostě přímo odmítají zemřít. Posledním příkladem toho je HTC HD2, vydaná na konci roku 2009. Byl to první smartphone s displejem 4,3 ”*, poháněný procesorem Snapdragon 1GHz, 512 MB RAM, 5megapixelového fotoaparátu. HD2 byl poslední smartphone, který byl založen na Windows Mobile 6.5, ale později, díky dynamické podpoře komunity, bylo zařízení schopno spustit Windows Phone 7 a Android celou cestu od 2,2 do nedávno vydané 4,1 Jelly Bean.

Nexus One – který je založen na interním hardwaru HTC HD2 – je podobně dobře podporovaný telefon. Google přestal podporovat Nexus One se sendvičem zmrzliny Android 4.0 kvůli omezením hardwaru, ale ti z vás, kteří sledují vývojovou scénu, budou vědět, že zmrzlinový sendvič přišel na Nexus One. Pokud s sebou stále máte revoluční smartphone, budete rádi, když víte, že Bean Android 4.1 Jelly Bean se také dostala na Nexus One. Podívejte se na to po skoku.

Zprávy pocházejí přímo z typického zdroje – populárního vývoje a hackerských fór pro Android a vývojáři XDA – ve formě vlákna uznávaným vývojářem Texasice, který hovoří o pracovních funkcích ROM a jak jej blikat pomocí kombinace příkazů ADB a Fastboot.

Od psaní má JellyBean Preview 2 ROM následující pracovní funkce: mobilní data, Wi-Fi, bezdrátové tethering, Bluetooth, rotace, mikrofon, zvuk, hromadné úložiště USB, GPS, Apps2SD a Trackball. Hardwarové zrychlení nemá být trochu skvrnité, ale v budoucnu se zlepší, protože ROM dostává mnohem více času na vývoj.

Pokud máte zájem vyzkoušet, můžete přejít na oficiální vlákno vývojářů XDA, abyste získali příslušné odkazy a pokyny ke stažení přímo od vývojáře ROM. Nezapomeňte podat žádné chyby, které najdete, a poskytnout vývojáři návrhy, jak vylepšit tento ROM.

Stáhněte si Jelly Bean for Nexus One [vývojáři XDA]

*Lze tvrdit, že HD2 byl telefonem zodpovědným za všechny tyto obrovské chytré telefony Android na dnešním trhu (Galaxy Nexus, Galaxy S III, jeden x atd.).

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak nainstalovat/flash Android 4.1.1 Jelly Bean na Nexus S (I9020/I9020T/I9020A) [Tutorial]

Jak nainstalovat Android 4.1.1 Jelly Bean na Galaxy Nexus ručně [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.