Sega Genesis Drobné hity všech nízkých cen 49,99 $ před černým pátkem, zahrnuje 42 tradičních her [Aktualizace: nyní 45 $]

March 6, 2023 0 By gaaxo

Černý páteční zábava ukazuje žádnou náznak, že je propuštěn, stejně jako Amazon Opravdu střílí na všechny válce. Ideální nyní používá malou konzoli Sega Genesis za pouhých 49,99 $. Obvykle by tento produkt nabídl cokoli až 80 $, což z něj činí slušné úspory 40 $.

Pokud jste v konkrétním věku a také chcete pro dny, kdy byl hraní her snadnější aférou, zasáhne to ideální v nostalgické kosti. stejně jako některé.

A nevyžadujete, abyste byli staří jako my, abyste si chtěli potěšit v několika legendárních hrách, které tato sega Genesis Tiny nabízí. S tituly jako Ecco Dolphin, Toe Jam & Earl, Sonic the Hedgehog, Modified Beast, stejně jako další, na co čekáte? Jedná se o několik z nejslavnějších her v historii trhu a také je můžete hrát za méně než náklady na současný název.

Pokud jste neměli štěstí, že jste tyto hry hráli poprvé, je nyní výjimečný čas na to, že je to špatně. Navrhovali bychom, aby si nikdo nemohl skutečně telefonovat hráči, dokud nehráli Golden Axe, stejně jako žížal Jim. Tak na co čekáš? Získáte dva ovladače, stejně jako celá věc je plug a také hra, takže si tyto tradiční hry užijete v žádném okamžiku.

Koupit: Sega Genesis Tiny s 42 hrami od Amazonu: 49,99 $ | Původní cena: 80 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 13.2 / iPados 13.2 Odkazy IPSW, OTA Update Final vydaná pro iPhone i iPad

Poznámky k konečnému vydání iOS 13.2, změny, nové funkce: cokoli, co vyžadujete vědět

Downgrade iOS 13.2 / iPados 13.2 na iOS 13.1.3, tady je jak

Útěk z vězení iOS 13.2 pomocí checkra1n předvedený Qwertyoruiopz

iOS 13.2 útěk z vězení Checkra1n Datum vydání Zjevně se škádlí

iOS 13.2 / Catalina Apple Notes App Sync nefunguje pomocí iCloud, právě zde jsou podrobnosti

Nejlepší situace iPhone 11, 11 Pro Max s štíhlými, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace podmínky [nepřetržitě aktualizováno s většinou aktuálních informací]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.