iPhone 4.0 na podporu multitaskingu?

November 26, 2022 0 By gaaxo

Podle renomovaných zdrojů v AppleInsideru se lidé v Cupertinu připravují konečně přinést podporu multitaskingu v další verzi 4.0 iPhone OS. Pokud je tato zvěsti pravdivá, pak Apple může konečně umlčet všechna kritika iPhone, která chválí soupeře Android Google za jeho nadřazenost v oblasti multitaskingu; Něco, co iPhone chyběl, protože den 1 s původním spuštěním iPhone (Edge) v roce 2007.

Uživatelé iPhone Jailbroken již mohou vědět o aplikacích Proswitcher i o aplikacích pozadí, které umožňují skutečný multitasking na iPhone i iPod Touch. Samotný iPhone má nějakou podporu multitaskingu pro skladové aplikace, jako je pošta, iPod, který neustále běží na pozadí, zatímco můžete procházet web, a také dělat jinou práci. To však nemůžete udělat se všemi aplikacemi, pokud nejste vězení. To vše se nyní říká, že úpravy přicházejí letos v červnu.

Na letošní konferenci WWDC bude pravděpodobně představen iPhone příští generace spolu s novým firmwarem 4.0. Očekává se, že bude vybaven rychlejším procesorem, 5 megapixelovou vačkou s LED bleskem, podporou pro konvenční i tak.

Naše celkové zaokrouhlení všech pověstí iPhone 4G najdete zde. [přes AppleInsider]

Stejně tak byste se mohli rádi podívat:

Funkce firmwaru iPhone OS 4.0

Firmware iPhone 4.0 nalezených ve volné přírodě

IPhone OS 3.2 Potvrzené funkce

IPhone příští generace iPhone 4G na obsah LED cam flash?

iPhone 4G na obsazení magické myš, jako je dotyková citlivá pouzdra?

Můžete mě sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech posledních vydáních pro iPhone.