Více uměleckých vykreslování maket iPhone 4S se objeví [obrázky]

April 7, 2023 0 By gaaxo

Pokud jste jedním z milionů jednotlivců iPhone, které v současné době drží dechy pro telefonicky další generaci Apple, pravděpodobně se snažíte objevit všechny informace o vás může o tom objevit. Zatímco Apple nezveřejnil oficiální informace o tom, jak bude vypadat gadget, umělci již chrlí fantastické grafické vykreslování na základě nedávných spekulací.

Umělec Henry Penella sestavil několik rozumných představ o tom, jak může další iPhone určitě vypadat, na základě mnoha zpráv, které se vynořily za posledních několik měsíců. Henry věří, stejně jako mnoho lidí, že další hardware iPhone bude pečlivě vypadat jako jednoletý iPhone 4 a také má jen několik malých vizuálních rozdílů, jako je větší 8-megapixelový fotoaparát, místo 5- Megapixel One, stejně jako větší obrazovka pro vylepšené přehrávání videa, jak můžete vidět z výše uvedené skutečné myšlenky.

Pro tyto makety je však mnohem víc, než uspokojuje povrch. Tento umělec také předpovídá odnímatelný zadní deska, která by pravděpodobně způsobila, že by baterie byla vyjímatelná, což s iPhone nikdy nebylo možné. I když by tato funkce určitě potěšila mnoho, Apple se v průběhu let odvrátil od odnímatelných baterií: situace, žádný z jeho notebooků nemá takové baterie. To umožňuje mnohem více prostoru uvnitř pouzdra pro vyšší výdrž baterie, kromě jiných komponent, které jsou již relativně napěchovány uvnitř malé situace – odnímatelná baterie by pravděpodobně jen zhoršila záležitosti.

Autor tohoto maketu rovněž předpovídá úpravu stylu, který by pravděpodobně usnadnil životy mnoha jednotlivců iPhone v kosmopolitních oblastech: umístění antény WiFi vzadu. To by umožnilo, aby byla celá okolní deska, která se v současné době skládá z wifi antény, a také z GSM/CDMA, která má být použita výhradně pro druhou. Tímto způsobem se gadget dostane vhodný příjem bez ohledu na to, jak jej uživatel drží.

Je nezbytné poznamenat, že žádný z těchto myšlenek nebyl vytvořen ani schválen Apple: všechny byly vyvinuty společností Apple Faithful Fanbase. Podle dřívější zprávy bude Apple brzy uspořádat akci na malém místě ve své škole Cupertino, aby oficiálně představila zařízení, které se očekává, že bude příští měsíc zveřejněno široké veřejnosti.

(Via Ispazio)

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.