Jak minimalizovat velikost videa – na internetu i Offline Option

February 24, 2023 0 By gaaxo

se zabýváte problémy publikováním vlogů na YouTube od jejich velkých velikostí? Existují okolnosti, kdy nemůžete ohrozit video vysoce kvalitní a musíte je zveřejnit v největších nabízených možnostech. To však může být časové psaní, což není v této éře praktické.

Za takových okolností budete vyžadovat video kompresor, který pomáhá komprimovat video, aniž byste uvedli vysokou kvalitu do řady. Tento příspěvek je založen na dodávce efektivního na internetu i offline možnosti, kterou lze použít k minimalizaci velikosti videa bez poškození vysoké kvality videa.

Představení možnosti offline – Wondershare Uniconverter

Nejprve narazíme na možnost offline, kterou lze použít ke komprimaci vašich videí do nejlepších podmínek. Wondershare Uniconverter je chápán jako video nástroje All-in-One, která dodává efektivní sadu nástrojů pro správu videa pro zlepšení vysoké kvality videa různými způsoby.

Zatímco komprimujete svá videa pomocí této sady nástrojů, můžete je také převést na různé styly podle svého pohodlí. V souladu s tím využijte Uniconverter ke stažení vašich preferovaných videí a hraní je s oddaným hráčem. Počítání všech těchto dobrot se Uniconverter stará o editaci, vypalování, nahrávání a řadu dalších funkcí pro správu videí a jejich zřízení podle nejlepších nejlepších rozlišení a nastavení.

Vylepšeno a směrnice je vylepšena zařízení pro kompresi videa používaném tímto převaděčem videa. Být uživatelem zjistíte, že je to velmi užitečné a efektivní, pokud jde o provádění. I když vám umožňuje komprimovat 1000+ stylů videí i zvuku, má systém, který může komprimovat videa až do rozlišení 8k. Neohrožuje však vysokou kvalitu videa a udržuje ji stejně jako značka.

Uniconverter nyní zahrnoval několik režimů komprese, které nabízejí volby podle potřeby uživatele. S nízkými, středními i špičkovými konzolami kvality můžete nyní specifikovat výběr komprese mnohem lepším způsobem.

Jak komprimovat video bez ztráty vysoké kvality s Uniconverterem

Wondershare Uniconverter je bezplatný videokonverter, který poskytuje značné funkce pro komprimační videa. S schopností dávků zpracovat několik videí pod vysokorychlostní kompresí můžete přizpůsobit nastavení komprese pomocí nabízeného panelu nástrojů. Uniconverter zajišťuje, že s jeho náhledovou funkcí musíte mít vhodnou zkušenost s kompresí videa. Chcete -li použít nástroj pro minimalizaci velikosti videa, dodržujte níže uvedené kroky:

Krok 1: Přidejte videa do Wondershare Video Compressor

Musíte si stáhnout a také nastavit aktuální verzi Wondershare Uniconverter 14 na vašem zařízení Windows nebo Mac. Po spuštění vedete do nástroje „kompresor“ přítomného na domovské stránce. V souladu s tím budete nasměrovat novou obrazovku pro komprimaci videí v personalizovaném nastavení. Klikněte na ikonu „Přidat soubory“ a také importujte videa, která chcete komprimovat.

Krok 2: Minimalizujte své video různými způsoby

Se všemi importovanými videy můžete nastavit výběr komprese pro každé video jednotlivě kliknutím na ikonu „ozubené“ sousedící s každým importovaným videem. Když jste nasměrováni do nového okna, definujte „kvalitu komprese“ pomocí nabízených možností. Využití jezdce a také nastavení vysoké kvality komprese tak, aby byla mnohem konkrétnější. Definujte „formát“ a náhled výsledků, pokud si nejste jisti nastavením. Po dokončení kliknutím na „OK“ nastavíte tato nastavení komprese pro video.

Krok 3: Exportujte komprimovaná videa

Jakmile nastavíte nastavení komprese pro všechna videa, zadejte „umístění souboru:“ pro export videí na určité místo. Pokud si přejete publikovat tato videa přímo do cloudu, použijte tlačítko „Nahrát do cloudu“ a také vyberte jakýkoli typ příslušného cloudu podle vašeho výběru. Při definování místa pro export komprimovaných souborů kliknutím na „Start All“ provést a exportovat videa.

Představení možnosti na internetu – Media.io

Posun směrem k možnosti On On Internet nabízenou na komprimaci videa na internetu Uniconverter je výjimečnou volbou pro rychle komprimující videa. Dříve chápaná jako Media.io, to na internetové kompresní platformě poskytuje podrobný seznam nástrojů pro správu videa. Na internetovém videu kompresoru můžete efektivně provádět několik editačních funkcí a převést video do různých formátů.

Zatímco Media.io podporuje několik formátů dat, funguje mnohem lépe než mnoho na internetových platformách nabízených na trhu. Tato sada nástrojů nejenže podporuje úpravy videa, ale také pro své uživatele odpovídá obrázky i zvuk. Můžete Qunull