Skryté zařízení zkresluje novinky na bezdrátových sítích, vaříme pivo, je časový stroj

May 31, 2022 0 By gaaxo

, zakryli jsme Newstweek, nástěnné bradavice velikosti krabice, která injtuje falešné novinové příběhy nad veřejným WiFi spojení v únoru, ale teď je tu úžasná procházka a Zdá se, že naše pochybnosti o tomto projektu byly vyvráceny.

Newstweek používá ARP spoofing změnit text zobrazený na několika stránkách zpravodajství. Poté, co děláte nějaké terénní výzkum, umístění a konfigurace zařízení, je jednoduchá webová fronta, která konfiguruje man-in-the-střední hack. Právě teď, Newstweek umožňuje pouze několik zpravodajských stránek, které mají být zaměřeny, ale tým pracuje na tom, že by někdo umožnil přidat své vlastní cíle.

Kromě relativně jednoduché stavby se zajímají o aspekty sociálního inženýrství Newstweek. V našem předchozímu pokrytí Newstweek jsme se nemohli rozhodnout, zda se jednalo o projekt s sociálním komentářem, nebo skutečným zařízením. Vypadá to, že je to jak teď. Chtěli by hackaday čtenáři podlehnout injekci, “oslovil prezident Bacon národ včera večer …” Nebo byste dělali zodpovědnou věc a dali byste “(d) s” a “(r) s” na jejich správných místech?

Tým Newstweek zveřejnil video z krátké demonstrace, ale podívejte se na video po přestávce pro “neuvěřitelně podivínské a rozsáhlé demo.”