Nainstalujte únik továrního obrázku Lollipop na váš Nexus 7 2012 (WIFI)

February 3, 2023 0 By gaaxo

minulý týden byla spíše jízda. Oznámení, zahájení Nexus, stejně jako pak obrovské spuštění Android Lollipop. To však nebylo všechno! Pokaždé, když je vydána nová verze Androidu, jednotlivci se dívají na své sluchátka OEM s zkoušejícími očima a pouze na jejich mysl – kdy dorazí naše aktualizace?

Zatímco jakýkoli typ výrobce má před sebou těžký čas, aby uspokojil očekávání svých zákazníků, jednotlivci Nexus musí skutečně připravovat své drápy! Největším ziskem využití čistého zážitku Google je pravda, že se na nich aktualizace objevují téměř okamžitě, protože se netýká žádné vidličky. Stejně jako když vidíme velké úniky všude kolem, specifické pro některé gadgety, jako je LG G3, Galaxy S3 (a i jiné); Jsou to hlavně to jen – test se vyvíjí, který lze stěží nazvat stabilní. Tento únik je však odlišný, LRX21P Android Lollipop se vyvíjí pro Nexus 7 2012 (WiFi), o kterém mluvíme, může být konečný „stabilní“ ROM, na který jsme čekali!

Ale to je spekulace, stejně jako my jistě nerozumíme, až tak dobře, pokud nedojde k oficiálnímu potvrzení. Google však byla dosud maminkou, takže to nebude bolet, pokud to zkusíme sami a budeme mezi prvními adoptory Android Lollipop! Jo, předpokládáme, že jsme vám poskytli velký dostatečný motivační dialog, takže je čas na věci, na kterých záleží.

Ale vyžadujeme, abychom vám nejprve poskytli naše varovné slovo. Měli bychom vám připomenout, abyste při provádění těchto kroků udrželi klid, neměli?

Varování

Věci se mohou pro váš gadget opravdu pokazit, pokud nechápete, co se chystáte dělat, stejně jako bychom vám navrhli, abyste se při dodržení těchto kroků dodržovali velkou péči. Jedná se o vyzkoušenou i testovanou metodu, jakož i jakýkoli typ problémů (pokud to vzniknou, to je) může být spuštěna pouze vaším nedostatkem schopnosti v souladu s tímto příručkou krok za krokem. Udržujte svůj klid a buďte opatrní!

Požadavky

Stáhněte si tovární obrázek: Google

Požadujete konfiguraci ovladačů ADB pro Android na vašem PC odkazem na tyto průvodce. Ovladače ADB jsou potřebné pro správné propojení gadgetu s PC pro funkci blikání nebo instalace věcí prostřednictvím režimu FastBoot.

Nyní si odtud stáhněte velmi malý nástroj FastBoot a poté extrahujte obsah do složky. Toto je pro rychlé nastavení FastBoot, které jinak potřebuje vývojový SDK Android. Pokud to již nastavíte, žádný problém, vyhněte se tomuto kroku!

Až budete hotovi s nastavením ADB i Fastboot, budete muset nastavit ovladače specifické pro zařízení propojením s počítačem pomocí kabelu USB. Stáhněte si tyto ovladače, které jsou v zipu, a ručně je nastavíte otevřením správce gadgetů vašeho počítače a kliknutím na tlačítko „Ostatní zařízení“. Poté klepněte pravým tlačítkem myši na Nexus 5 a také vyberte „Aktualizovat software ovladače“. Na vyskakovací obrazovce, která se objeví, vyhledejte a vyberte si řidiče ZIP, které jste právě stáhli. Pokud chcete, aby vaše ovladače Gadget chtěly, můžete také odkazovat na tuto publikaci.

Povolte ladění USB v gadgetu v nabídce „Vývojáře“ odkazem na komplexní průvodce v tomto příspěvku.

Nezapomeňte si pamatovat na zálohování dat a předem poplatek za váš gadget.

Instalace

Za prvé i především budete muset rozepnout stažená data továrního obrázku pomocí přípony .tgz. Pokud jsou údaje o obrázku továrny zobrazeny místo toho jako data.

Nyní otevřete složku extrahovaného továrního obrázku, zde objevíte ještě jeden soubor zip. Rozbalte to a také jej extrahujte.

Musíte zkopírovat extrahovaná data do složky FastBoot, kterou jste nastavili. Pokud jste použili velmi malou složku Fastboot, přejděte na to a vložte ji.

Nyní restartujte svůj Nexus 7 do režimu FastBoot tím, že při přepnutí gadgetu podržíte tlačítko „Power + Resive“ po dobu 2-3 sekund.

Popadněte kabel USB a propojte svůj Nexus 7 s PC.

Zamiřte do složky FastBoot, do které jste zkopírovali obsah souboru zip továrny. Nyní podržte posun a také klikněte pravým tlačítkem na prázdnou oblast v této složce. Z nabídky pravým tlačítkem myši klikněte na „Otevřít okno Command zde“.

Nyní přejděte do dodržování příkazů v příkazu včasné okno (nahraďte silné „název souboru“ názvem dat, která jste extrahovali):
Fastboot Flash Bootloader Bootloader-FILENAME.img
FASTBOOT REBOOT-BOOTLAODERSER
Fastboot Flash Radio-filename.img
FASTBOOT REBOOT-BOOTLAODERSER
System Flash Flash System.img
FASTBOOT REBOOT-BOOTLAODERSER
Fastboot Flash userdata userdata.img
Recovery Flash Flash Recovery.img
Fastboot Flash Boot Boot.img
Fastboot Marase Cache
Mezipaměť FastBoot Flash Cache.img

To je ono, nakonec jste nainstalovali Android 5.0 Lollipop na vašem Nexus 7 2012! Na zdraví!

Takže to je! Poskytněte ROM vyzkoušet stejně jako vynull