Nintendo ukončí značky Emblem pro oznámení iOS / Android, datum vydání vystaveno

January 15, 2023 0 By gaaxo

Zdá se, že Nintendo skutečně bere mobilní herní věc vážně. Poté, co byl americký rameno japonské služby, oficiálně na Twitteru, oficiálně prozradil svůj nejaktuálnější vpád do mobilních her; Ukončete emblémové hrdiny, týkající se iOS i Android příští měsíc.

Samotná hra bude trochu odlišná od toho, co bylo použito s jako neuvěřitelně Mario Run a Pokemon Go pomocí Niantic Labs. Nintendo inzeruje hru jako nový taktický zážitek pro roleplaying pro iOS a také Android zasazený do prostředí Emblem Emblem, s řadou široce známých postav z této franšízy.

Hráči budou mít šanci nejen interagovat s postavami, když cestují se hrou, ale také je upgradovat na nové úrovně a zavést nové schopnosti na základě tohoto postupu. Nintendoův zavedení Hrdinů Emblem se zaměřuje na hru, jakož i pravdu, že titul bude vydán s novým originálním příběhem, který uvidí dvě hořká soupeřící království, která se spojí v tom, co bude pravděpodobně legendárním střetem supervelmocí.

Ti, kteří se rozhodnou stahovat a hrát hru, buď na iOS nebo Android, budou obviněni z manipulace s funkcí vyvolávajících a budou poskytnuty povinnost volat do bitvy z různých znaků Emblem, s každou z těchto bitev Děje se na 8 × 6 čtverečních dlaždicích, pravděpodobně vybraných tak, aby umožňoval mnohem lepší zážitek na malé obrazovce smartphonu.

V rámci vydání si Nintendo přijme filozofii bezplatného hry, což naznačuje, že majitelé gadgetů budou moci ukončit hrdiny Emblem jako bezplatné stahování s bezplatným přístupem ke hře. Poté nabídne další i volitelné nákupy v aplikaci vytvořené k rozšíření hry a také ji usnadňují uspokojení a mnohem snazší postupovat.

Doprovodný tweet z Nintendo America rovněž ověřil, že Nintendo vydává Emblem Heroes na iOS a Android přesně ve stejnou dobu, přičemž obě verze zasáhnou příslušné obchody s aplikacemi letos 2. února. Vzhledem k tomu, že se zakončené znakové hrdiny nyní ověří jako přidání do předchozích podniků společnosti Nintendo do mobilních her, vyžadujeme pouze datum vydání pro vydání zvířat.

Nadšený z tohoto vydání? Jednotlivci Android mohou přejít do obchodu Google Play ideální pro předběžné registraci a být informováni, jakmile aplikace přistane v obchodě.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Super Mario Run pro Android DATUM DATUM ČASOVÝ ROZHRAVA

Stáhnout: Pokemon Go 1.23.1 / 0,53.1 pro iOS a také Android

Pokemon Go ++ 1.23.1 / 0,53.1 Hack vydán, stáhněte si jej odtud

Jak povolit WiFi volání na iPhone

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.