Apple iPad Pro obsahuje 4GB RAM

February 12, 2023 0 By gaaxo

zavedení iPad Pro během včerejší akce Apple Media, které zachytilo kreativitu velkého množství spotřebitelů, kteří hledali mnohem více výkonnější iPad zaměřený na digitální profesionály. Apple se zabýval vynikajícím úkolem nejen zavedení iPad Pro, ale také předvádění svých funkcí a výkonnostních schopností tím, že přinesl Eric Snowdena, ředitele mobilního designu Adobe, aby běžel s aktualizovanou sadou inovativních cloudových mobilních aplikací společnosti Adobe. Zdá se, že oficiální tisková zpráva společnosti Adobe na toto téma v souladu s On On z této demonstrace nastínila, stejně jako následně odstraněna, přesně přesně, kolik Ram IPad Pro balí.

Adobe jistě chce propagovat svou výkonnou rozmanitost inovativních cloudových mobilních aplikací a prakticky okamžitě vydala tiskovou zprávu, která nastíní schopnosti Adobe comp CC, Adobe Photoshop Sketch, a také brzy vydanou opravu Photoshopu, která umožňuje opravu Photoshopu, která umožňuje Manipulace s obrázkem a úpravy přímo na zařízení.

Tisková zpráva nejen voskuje lyriku o Adobeových vlastních balíčcích, ale podobně pochválila iPad Pro tím, že poskytla jedno ze svých tajemství.

IPad Pro je vynikající pro inovativní pracovní postupy s dotykovou obrazovkou s vysokou res 12,9 ″ při 2732 x 2048 pixelů, čip A9x a také pro 4 GB RAM…

Oficiální publikace Adobe byla, protože byla upravena s součástí týkající se procesoru iPad Pro a množstvím odstranění RAM. V současné době není známo, zda je to na žádost Apple, nebo zda znění v vydání bylo spekulativní bez jakéhokoli skutečného důkazu, aby zálohoval špičku, že dosud největší tablet jablka bude dodáván se 4 GB RAM. Jako společnost je Apple obvykle skeptická ohledně nastínění rozsáhlých technických specifikací svého hardwaru a místo toho se rozhodne, aby se zaměřila na řadu obchodovatelných funkcí, spíše než přesně na tom, kolik RAM má gadget.

Stejně tak není žádný trik, který by Apple historicky nebyl, stejně jako zdánlivě, poněkud lakomý, když se týká množství RAM zabaleného do jeho zařízení; Loňský iPhone 6 byl dodáván s pouhým 1 GB RAM. Zdá se, že praktik s iPhone 6s naznačuje, že množství RAM se tentokrát zdvojnásobilo na 2 GB, což by odpovídalo objevovanému ve vzduchu iPad 2. Appleova schopnost co nejlépe využít hardware i Kombinace softwarových aplikací obvykle znamená, že nevyžadují kompenzaci fackem ve velkých zařízeních RAM. Udržování toho říká, že pokud má iPad Pro určitě 4 GB RAM, pak se nemůžeme dočkat, až se budeme cítit přesně, jak rychle a tekutina je to skutečně.

(Via: G pro hry)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPad Pro je zde: Funkce, specifikace, cena, datum vydání [vše, co požadujete vědět]

IPad Small 4 Oznámen: Specifikace, cena, datum vydání

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.