Apple používat procesor Snapdragon s nízkým koncem v rozpočtu iPhone?

July 10, 2023 0 By gaaxo

Během několika posledních let se objevilo zvěsti o levnějším iPhone pro nižší konce, který doplňuje konvenční model, v nákupu, aby oslovil spotřebitele s nižší rozpočet. Tyto zvěsti se v posledních několika měsících zintenzivnily, což vedlo analytiky ve firmě Detwiler Fenton, aby předpovídali, že Apple může vykopat procesor A6, který se používá v iPhone 5, pro čip třetích stran, jako je Qualcomm Snapdragon, použitý na jiných nižších -Telefony.

Podle analytika by potřeba udržovat ziskové marže vedla Apple k tomu, aby se pustil do čipů třetích stran, konkrétně Snapdragon:

„AAPL by nechtěla, aby iPhone s hodnotou ceny nabízela stejný druh grafiky a podpory videa, zpracování energie atd., Které by jeho zařízení za prémiové ceny by v důsledku toho méně výkonná integrovaná možnost Snapdragon na nižší úrovni pomohla segmentovat produkt.“

Analytici se specializují na poskytnutí investorů na základě produktového potrubí tajných společností, jako je Apple. Svou analýzu zakládají na nedávných pověstech a spekulacích z různých zdrojů, v nákupu, aby posoudili, na čem je společnost, na které bude pravděpodobně pracovat. Mnoho času však analytici nemají přístup k exkluzivním zdrojům uvnitř společností, místo toho komentují veřejně dostupné informace. Avšak tak nespolehlivé, jak je to Mill Mill obvykle, komentář od analytiků nemusí být tak bystrý.

V současné době Apple slouží dolnímu segmentu trhu s nižším koncem jednoduše prodejem svých zařízení nižší generace za silně zlevněnou cenu: v současné době iPhone 4s a iPhone 4. Tyto přirozeně mají nižší specifikace, v důsledku toho nové nízké Koncový produkt, musí se to někdy stát, bude to pravděpodobně jen recyklovaná verze modelu předchozí generace, možná s revidovaným designem a slabšími materiály.

Zatímco Apple opakoval kartáčování jakékoli spekulace o takovém iPhonu s nižším koncem, zvěsti pravděpodobně nezmizí, dokud se podobný produkt konečně odeslává, pokud se to někdy stane. Určitě by to byl krok od způsobu společnosti Apple, který se vždy zaměřil na výkony, kvalitu a ziskové marže namísto podílu na trhu. Navzdory obavám investorů je iPhone za svou současnou cenu stále nejprodávanějším smartphonem ve Spojených státech.

Určitě vás udržíme ve smyčce o současných pověstech, jak se objeví, takže zůstaňte naladěni!

(přes Forbes)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.